Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HIV fertőzött lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HIV fertőzött lehetek?

Figyelt kérdés
kb 5 hónapja együttvoltam egy lánnyal,aki elmondása szerint 1 fiúval volt,de sok barátom aki ismerte aztmondta sokmindenkivel lefeküdt már,kb 3 percig volt valami mert nem szerettem volna hogy baj legyen mert gumi nélkül csináltuk,most 5 hónap után eléggé beteg lettem,láz,gennyes mandulagyulladás,és eléggé aggódok hogy ennek lehet a következménye mert ugyanez a betegsége volt vagy csak a rossz idő miatt lehet?Eddig egyátalán nem voltam beteg,eléggé aggódok:S kicsit megtudnátok nyugtatni?:/

2014. febr. 12. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a lány életben van még?
2014. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 pamparamm ***** válasza:
100%
azért még azt se hallottam, hogy a fertőzéseknek van 3 perces szabályuk...
2014. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Figyelj az immunhiányos tunet1üttes tehát AIDS nem alakul ki 5 hónap alatt de olvass utána a neten elmész háziorvos és kérsz teljes vérképet vagy ott leveszik a véred vagy go sztk. A dokinak ne felejtsd el megmondani hogy AIDS tesztre kell a vérvétel.Megnyugodtál? :P
2014. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia, menj csak sima véradásra, hogy megnyugodjál.

Alapban szűrnek alábbiakra : hepatitis B, hepatitis C, luesz, HIV


[link]

2014. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi....elárulom neked,hogy én is pontosan ilyen betegséggel küzdök most. És valószínűleg nem az említett lánytól kaptam el,mert 4 éve párkapcsolatban élek,és nem kúrok félre. Egyszerűen csak itt az influenzaszezon.

Megnyugtattalak?

Ja...és máskor ne csináld gumi nélkül,mert nem a HIV lesz a legnagyobb problémád,hanem a tartásdíj!

2014. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima véradásra ne menj, ha van benned felelősségérzés!!! Igaz ugyan, hogy vizsgálnak sok mindenre, de ha éppen az ablakperiódusban vagy, azaz abban az időszakban, amikor már fertőzött vagy ugyan de még nincsenek ellenanyagok a véredben ("normál véradásnál" ugyanis csak az ellenanyagok jelenlétére vizsgálnak !!), akkor a vizsgálatok nem utalnak még betegségre, viszont a véred már tartalmazza a betegség átvitelére alkalmas vírusokat. Olyan lelkiismeretlen meg nem lehetsz, hogy más embereket ilyen áttételes módon képes lennél, lényegében felelőtlenül megfertőzni !!! Ezért menj el anonim AIDS tanácsadó irodába, ahol majd a vírus kimutatására alkalmas vizsgálatot végzik el.
2014. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amellett, hogy oltári nagy felelőtlenség vadidegennel gumi nélkül csinálni, azért megnyugtatlak, hogy amit most elkaptál, azt megfázásnak hívják, rosszabb esetben influenzának.

Persze, 100%-osan nem zárható ki, hogy fertőzött vagy-e, de ha gondolod, elmehetsz anonim szűrésre, vagy párezer forintért a Szent László kórházban végeznek gyorstesztet, ami aznap délutánra már eredményt tud szolgáltatni. Szóval ha pesti vagy, és van felesleges tízezer forintod (vagy még annyi se), akkor nyomás oda, és délutánra már meg is nyugodhatsz.

De ez valószínű valami egyszerű fertőzés. Én is belázasodtam mára, tegnap meg a főnököm dőlt ki. :)

2014. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak influenza, vagy hasonló, manapság sokan betegek hasonló tünetekkel. De ha félsz, csináltass tesztet. Én is voltam már ilyen ingyenes szűrésen, én úgy olvastam, hogy 3 hónap után kimutatható. Anonim volt, és ingyenes. Az eredményre ugyan egy hetet kellett várni, de az már nem olyan sok. Én anno a karolina úton voltam, nem tudom az megvan e még, nézz utána ha érdekel.


És máskor védekezz! Attól hogy a csajok egy része azt hiszi hogy betegségek nem léteznek, ezért elég a bogyó egyéjszakásokra is, attól még ezt nem kell elfogadni, mert fiúk is ugyanúgy lehetnek betegek, vagy válhatnak hordozóvá. Kellemetlen a gumi, de ha leszárad a farkad, vagy aids-es leszel az sokkal rosszabb :) (lányoknak is szól, hogy a gumi jobb mint a rendszeres kezelés. Tabilettát azt tartós kapcsolatban érdemes szedni.)

2014. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os, nem vagyok a téma szakértője, nekem nagyon durván hangzik az, ha tényleg igaz az, hogy vértranszfúzióra szánt vér HIV-re sincs 100%-osan bevizsgálva.


#4

2014. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Korántsem biztos, hogy HIV fertőzött vagy. A tünetek inkább az ebolára utalnak. Nyugodj békében!
2014. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!