Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HIV fertőzött lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HIV fertőzött lehetek?

Figyelt kérdés
kb 5 hónapja együttvoltam egy lánnyal,aki elmondása szerint 1 fiúval volt,de sok barátom aki ismerte aztmondta sokmindenkivel lefeküdt már,kb 3 percig volt valami mert nem szerettem volna hogy baj legyen mert gumi nélkül csináltuk,most 5 hónap után eléggé beteg lettem,láz,gennyes mandulagyulladás,és eléggé aggódok hogy ennek lehet a következménye mert ugyanez a betegsége volt vagy csak a rossz idő miatt lehet?Eddig egyátalán nem voltam beteg,eléggé aggódok:S kicsit megtudnátok nyugtatni?:/

2014. febr. 12. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem ,hogy miért csak akkor félsz a HIV-től amikor beteg vagy?! Ebben az 5 hónapban nem féltél tőle? Akár HIV fertőzött vagy akár nem megbetegedhetsz... Ha ki szeretnéd zárni tényleg menj el egy szűrésre. Itt Magyarországon annyira rettenetesen azért nem elterjedt és még ha volt is HIV-e a lánynak akkor sem 100% hogy elkapod. sokkal sokkal valószínűbb a rossz idő.
2014. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Heteroszexuális férfinak elég nehéz elkapni kivéve ha van behatolási kapu. Ez lehet akár egy apró vágás, vagy egyéb nemi betegség pl szifilisz. Bőrgyógyász el tud küldeni vérvételre ahol hiv-re szűrnek, ez lehet a helyi szakrendelő laborjában is ahonnan továbbküldik a megyei ántsz-hez (rendszerint). Úgy 3 hét mire lesz eredménye.
2014. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!