Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mit gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit gondolnak azokról a nőkről, akik csak szexre kellenek/kellenének nekik?

Figyelt kérdés
Milyen gondolataik, érzéseik vannak velük kapcsolatban?
2014. febr. 12. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Olcsó tárgyak.
2014. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le az ilyen nőket. Inkább azokkal van a gond, akik játszmáznak, játsszák az elérhetetlent, pedig ugyanúgy dugni akarnak mint pasi, csak fenn akarják tartani a rendes, nehezen megszerezhető lány látszatát. Tehát respekt annak, aki nem rejti véka alá a vágyait, és nem rest megélni azokat.
2014. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi különöset,én általában csak hálás vagyok,pár napig megint nem a szexen jár az agyam.
2014. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szexuálisan vonzóak de ha komoly kapcsolatról van szó akkor Isten mentsen meg az ilyenektől minden normális férfit

27/F

2014. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvárom, hogy legyenek kedvesek és játsszák meg, hogy élvezik, ha már kifizettem nekik a 15 ezer kápét.
2014. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jellemzően kicsit szintem alatti csajok, ilyenkor a választásnál nálam csak az ápoltság és szépség kritérium.


Rossz érzésem van akkor, ha azt látom, hogy ilyen csaj túl önzetlen akar lenni velem, mert akkor azt érzem hogy hosszabb távra szeretne. Megnyugtat ha elvárja hogy kiszolgáljam, kényeztessem, és engedi hogy költsek rá, mert akkor nem érzem azt, hogy kihasználom.

2014. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Isten tartsa meg jó szokásukat
2014. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy azokról a nőkről mit gondoltok, akik csak szexet akarnak, hanem ha a férfi nem akar tőle mást/többet.
2014. febr. 12. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Annak a nőnek a szememben már nincs női méltósága, aki kapcsolatban élő férfihoz szeretőként szeretne közelebb kerülni. Az ilyet nem tekintem egyenrangúnak magammal, csak egy kellemes játszótársnak, ha nagyon kedves szívemnek, akkor még esetleg a kutyámnál is jobban tudom kedvelni, szeretni.


Jellemzően az ilyen nők tűrik a hülyítést (ajándékkal kompenzáltan), míg egy önérzetes feleség akkor is azonnal lapátra teszi a férjét, ha azzal anyagilag nagyot szív, mert méltóságára ügyel!


36F

2014. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azt, hogy jó a teste, kívánatos, de semmi több, egy vacsorára nem ülnék be vele sehova beszélgetni, mert annyira nem érdekel az élete meg ő maga se.
2014. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!