Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szuleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szuleimnek hogy hetvegen nala akarok aludni?

Figyelt kérdés

18/L 20/F

Tavkapcsolatba vagyunk alig tudunk talalkozni. Elszeretnek menni hetvegere a baratomhoz es nala is szeretnek aludni. Lefekudtunk mar es ezt tudja anyukam. Komolyan gondoljuk ezt az egesz kapcsolatot a baratomnak most szuksege van ram nehez idoket el most at a szulei miatt. 4 honapja vagyunk egyutt mivel tavkapcsba vagyunk anyam meg nem ismeri ot viszont apam igen. Mondtam mar neki hogy elutazok hozza szombat reggel de azt meg nem hogy ott is alszok. Hogy mondjam el neki? Mindenert felkapja a vizet es szigoru


2014. febr. 12. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mondd.
2014. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted, akkor csak egyszerűen mondd ki. Ha apád belement, de anyád nem, sz*rni bele. Inkább ápoljátok a kapcsolatotokat a barátoddal, megér egy vitát, szerintem. :)
2014. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmultal mar 18!Ekkora bela nem lehetsz!Ahhoz nem kell engedely hogy megdugd?
2014. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igen, 18 elmúltál, szóval szerintem kb. oda mész ahova akarsz... nem vagy már 14-5!
2014. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyamnak es neveloapamnak kell megengedniuk.
2014. febr. 12. 15:21
 6/6 anonim válasza:

"Anya, a barátomnál akarok aludni a hétvégén".

Valahogy így.

2014. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!