Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy ennyire izgulok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy ennyire izgulok?

Figyelt kérdés
Sose volt még barátom, most pedig tetszik egy fiú, és valószínűleg én is neki.:) Hívogat moziba például, vagy sétálni. Nagyon aranyos, kedves srác, aki csak évvel idősebb nálam. Mivel sose volt barátom, nagyon zavarban érzem magam, és azt hittem, hogy ez idővel elmúlik, de tévedtem :D Persze fel tudok oldódni mellette, de annyira izgulok, hogy állandóan a kezemmel babrálok - de egyébként ő is :D Mindkettőnknek ez lesz az első kapcsolata, ha összejön a dolog. Egy picit félek magától a párkapcsolattól, de nagyon vágyom a srácra... Normális az izgulásom? :) 16/L
2014. febr. 12. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Naná hogy normális! Ne aggódj, ha eldurran az első csók, aztán szépen fokozatosan mindketten adjátok lefelé ezeket a felesleges feszültségeket! :)
2014. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fuj,te ezzel össze akarsz jönni?
2014. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!