Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szilikonos mellű nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szilikonos mellű nőnek a szoptatás, meg a terhesség tönkre teheti a melleit? Lesz valami baja a szilikonnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dehogy, nyugodtan tetesd be!
2014. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg baj En ugy tudom akkor ki kell vetteni de nem biztos!
2014. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szilikonnak nem lesz semmi baja, de a melle már egészen más kérdés! :)
2014. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:
22%
csak bennem merül a kérdés, hogy a babának jó-e ha szilikonos ciciből szopik?
2014. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Demagógia on: a gyerek meg műanyagot szív rögtön :)

Demagógia off.

2014. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az implantátumot a mellizom mögé teszik, a tejmirigyeket, tejcsatornát nem "bántják"! A fogyás teszi tönkre a mellet akkor az is lefogy és lóg!! A szilikon jó dolog, nekem is van. Már öt éve ugyan olyan a mellem, a szilikonra "élet-hossz" garanciát adtak, ami azt jelenti hogy sosem használódik el! Mondjuk sokan cseréltetik mindig nagyobbra de nem szükséges ha nem fogysz le sokat.
2014. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szergej55 ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra.
2014. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok és érdekel, mi történik egy szilikonos mellű nővel ilyenkor.


Akkor semmi esély, hogy ugyanolyan legyen, mint szülés előtt?

2014. febr. 12. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja a szoptatást. A terhesség a szilikonos mell alakját is megváltoztathatja, ugyanúgy lóghat, megnagyobbodhat a bimbóudvar. Tehát nem érdemes szülés előtt plasztikáztatni, mert utána rosszabb esetben kezdheted újra.
2014. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lehet baja, sokaknak ettől begyulad, és elfertőződik... De ez nagyon ritka (szerintem).
2014. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!