Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem vagyok szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő,hogy már próbálkozott nálam néhány fiú, de én mindenkit visszautasítottam,mert nem éreztem irántuk semmit. Ez normális? Most sem tetszik senki,és az osztályban meg csak azt hallom hogy ki hogy szereti a pasiját. 16 éves leszek idén. A legtöbb ismerősöm már volt szerelmes vagy most az,én meg még csak nem is szerettem senkit igazán.

2014. febr. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem úgy működik, hogy megvagyok teszem azt 15 és akkor idén szerelmes leszek..... majd az leszel, ha olyan emberrel találkozol..... :) én pár hónapja 22 évesen voltam szerelmes először, addig csak azt hittem sokszor h az vagyok...
2014. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod ez normalis esetben ugy van, hogy mar gyermekkorban ki kellett volna alakulnia Benned sok-sok erzelmi dolognak, a mesekbol, a sajat tapasztalataidbol es a fantazia vilagodbol. Erzelmileg igy fejlodik lepesrol-lepesre az ember.


Nalad valami hianyzik. Valamit "kihagytal" az eletbol. Hiba az On keszulekeben.

2014. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy gyerek vagy. Először is ez nem attól kéne, hogy függjön, hogy az osztálytársaid mit csinálnak vagy mit nem. Másodszor nem úgy van, hogy valaki odajön és vagy szerelmes vagyok vagy nem. Általában ilyenkor az emberek összeismerkednek, elmennek pár randira és ha megvan a kölcsönös szimpátia, kezd alakulni valami, akkor /esetleg/ összejönnek. Persze vannak akik járni kezdenek úgy, hogy nem is ismerik jól az illetőt (jellemzően tinik), de az ilyenek tiszavirág életűek általában.
2014. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 : hát ez remek :D és megmondod azt is kérlek hogy mit " hagytam ki" ? :)


3 : értem én hogy úgy működik,és én is beszélgettem,ismerkedtem előbb az illetőkkel. Még sem tetszett meg egyik sem.

2014. febr. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!