Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez az egyetlen kapaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez az egyetlen kapaszkodóm? Van ennek jelentősége.

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,20 éves.Soha nem volt még barátnőm,se szex,de még egy csókot vagy akár egy ölelést sem kaptam még lánytól(fiútól se :D)

Sajnos nagyon önbizalomhiányos is vagyok,ami látszik is és persze oka is van.Halkan beszélek,gyakran lesütött fejjel,tele vagyok gátlásokkal,mindig a háttérben maradok stb. stb.

Ennek legfőbb oka,hogy rendkívül pocsék külsővel vert meg az élet.A fejem egyszerűen értékelhetetlen,nulla,tükörbe már nem merek nézni sem,mert legszívesebben elsírnám magam a látványtól.Komolyan Olyan ronda vagyok, hogy mikor megszülettem, két hétig lapáton hordtak, mert nem tudták, hogy szar vagy ember...gyerekkori képeimen is borzalmasan csúnya vagyok.Rondáztak,szörnyetegeztek is már le többször,szóval ez mind igaz.

A testalkatomat nem is tudom mihez hasonlítsam,a lényeg,hogy borzalmas.Edzek már lassan 1 éve,mert nagyon vékony voltam,de tök aránytalan lett a testem.Beesett mellkasom van,a hasam felső része kicsit izmos,az alsó meg kidülled,mellé a vállaim szélesek,a karom még mindig vékony.Az aránytalanság legfelsőbb foka.Lassan ott tartok,hogy jobb volt 50 kilósan,legalább arányos volt a testem...de most:egy köpedelem.

Még nagyobb baj a jellemem,amiről már beszéltem korábban.Ezen szeretnék picit változtatni,de fogalmam sincs hogyan induljak el,mire alapozzak egy pici önbizalmat.Ügyetlen vagyok,valóságos kétbalkezes lúzer,mellé bamba is,szóval ezek kilőve.Sikeres sem vagyok,amihez kezdek,az sz@rrá változik.

Egyetlen egy fogódzkodót találtam:a magasságom.

Kb.193 cm magas vagyok,nagyon ritkán találkozok nálam magasabb vagy velem egy magas emberrel.

Ez szerintetek pozitív vagy negatív tulajdonság?


2014. febr. 12. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még magasabb lennél akkor azt mondanám hogy menj kosarasnak.

Egyszer voltam kosármeccsen és az egyik csapatban volt egy bamba gyerek aki minimum 2 méter magas volt, egy kis ugrással és közelről tuti kosarat dobott.

Beállt a palánk mellé, dobták neki a labdát, lazán elkapta és szinte beleejtette a kossárba. :D

2014. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziaa! A magasság, hogy jó vagy rossz dolog? nálam jó dolog, de egy 155 cm-es embernél nem biztos... A lényeg az, ha egy picit is bíznál magadban akkor sokkal nagyobb sikered lenne. Csinálj valami olyasmit amihez értesz (sport/hobby/stb.) Akkor talán sikerélményed lesz és megnő az önbizalmad. Sok félénk ember van, megjegyezném, hogy én is közéjük tartozom, sajnos. Nem mindenkinél számít a külső. Egy tanárom mesélte egy szakkörön, hogy van egy férfi aki végtagok nélkül született (se karja, se lába) és van egy nagyon csinos felesége, de tényleg nagyon szép nő. Még azt is mondta, hogy jó arra a férfira nézni, mert tele van önbizalomma. (jó értelemben). Menjél valamilyen szakkörre, tanfolyamra, ahol ismerkedhetsz, biztos találsz olyan embereket akik nem csak a külsőt nézik. Így születtél nem tehetsz róla. Ha szép vagy ha nem az életet élni kell, nem csak a gyönyörű emberek érezhetik jól magukat... És lehet, hogy valakinek meg pont a te külsőd jön be, nem lehet tudni.
2014. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!