Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy működik ez nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy működik ez nálatok?

Figyelt kérdés
Amikor felszálltok a buszra, vagy bármilyen más tömegközlekedési eszközre, akkor megválogatjátok szimpátia alapján, hogy ki mellé ültök (tegyük fel, hogy nincs szabad egyes szék), vagy nektek tökmindegy? Előfordul, hogy hirtelen zavarotokba mégse ültök le egy jó pasi mellé?
2014. febr. 12. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

szóval ezért ülök mindig egyedül :c

túl jó pasi vagyok

2014. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D engem nem érdekelnek a tömegközlekedési eszközökön utazó teljesen ismeretlen emberek :D szóval teljesen mindegy, ki mellé ülök.

Najó pl. idegesítő, ordibáló, menőző rapper csapatok közelébe nem szívesen ülök, akik azzal kezdik, hogy beszólnak, hogy "szia CICA" :DD

2014. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, leülök, és várom a kalandot.. mert az minden ember mellett van (meghallgatom, kinek mit csinál az unokája; mi volt a fesztiválon; milyen az egyetem; sietni kell tárgyalásra, stb..)
2014. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam leülni. Nem azért mert jobb állni hanem semmi kedvem nincs ülni. Feküdni? Na azt bírnék! De egy buszon (vagy stb.) hol?:D
2014. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindegy, csak le tudjak ülni. :D Persze ha az a személy horkol, ordibál, nem hagy békén, vagy körbe van véve a kis falkájával, orrfacsaróan büdös, akkor inkább passzolom.
2014. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Levágom magam az első üres helyre, ahol nem egy büdös ember ül XD
2014. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van szabad kettes hely, lecsücsülök, ha nincs, állok inkább. xD

18/L

2014. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!