Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ez hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Megnézitek a jó testű lányokat, meg ha van facebookotok, akkor lájkoljátok a képeiket is, de komoly kapcsolatra is terveznétek velük? Ha lenne barátnőtök, akkor is megnéznétek a jó csajokat, de ez jelent valamit nektek?
2013. jún. 30. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha van is megnézem de nem úgy
2013. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnézem őket facen, de amint látom, hogy a 25. itt teszek neked keresztbe, mert átvertél típusú kiírásaik vannak, rosszul leszek. Ja, amúgy nem lájkolom őket, nem leszek vész..sz.
2013. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizuális vagyok, megnézem. De nem a jó test dönti el, hogy mit akarok tőle, az magában kevés
2013. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó testű lányok képeit nem(/sem) szoktam lájkolni. Ha valamit lájkolok, akkor azért teszem, mert egyetértek a megjegyzéssel vagy tetszik a zene.
2013. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha én lájkolok valamit az nagy szó. 1-2 tényleg olyan kép ami "na, ez jó" kategória. Ha valaki tetszik azt nem Facebookon fogom pesztrálgatni, az olyan alantas... majd élőbe bókolok neki.
2013. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jó testű mutogatós lányok képeit lájkolom, mert jól néznek ki. Komoly kapcsolatot nem terveznék velük, mert a testükön kívül semmijük sincs, a d.gáshoz nem kell komoly kapcsolat, meg az én csajom ne mutogassa a melleit meg a s.ggét a világnak. Valószínűleg megnéznék jó csajokat, de ha van barátnőm, akkor nem akarok mást d.gni, szóval még ennyit sem jelentene.
2013. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!