Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem beszélt eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélt eddig a szexről? Akarhat komolyabbat?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedek egy sráccal, már vagy 2 hónapja beszélgetünk és hamarosan találkozunk is. Majdnem napi szinten beszélünk, persze, ahogy ideje engedi. Eddig nem igazán beszéltünk a szexről, sőt, semmit nem beszéltünk róla, annyit tudok az előző kapcsolatairól, hogy csak nála idősebb barátnői voltak eddig és már nem szűz. Azt írta, hogy engem nagyon okosnak és érettnek tart, ezért szeretné, ha több is lenne közöttünk, vagyis azt akarja, hogy a barátnője legyek. A válaszom az volt, hogy majd ha talizunk élőben, eldöntjük. Az írásai alapján nagyon szimpatikus, végtelenül aranyos és cuki fiú. Mennyi az esélye, hogy élőben is ilyen édesen fog viselkedni? A becézések 'megvannak', kitalált nekem egy cuki nevet és úgy hív. Annak ellenére, hogy nem beszélt a szexről meg semmi olyasmiről, attól még köszönthetem arcra puszival, ha talizunk? Ő pedig állítólag vett nekem egy kis apróságot. Ha mindenképp ragaszkodik hozzá, akkor a talin fogadjam el, nem fog rosszat gondolni rólam? Nem igazán szeretném, mert nem is ismerem még igazán, és idegenektől nem fogadok el semmit sem, de nem esne neki rosszul, ha nem fogadom el? Ha átadja, adhatok neki köszönésképpen egy szájrapuszit, vagy inkább ne támadjam le ennyire? Egyébként mit gondoltok, valóban gondolhatja komolyan ezt az egészet?

18/l és 24/f


2014. febr. 12. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én csak annyit mondanék hogy ne rohand le a szájrapuszival, elég ha az arcára adod
2014. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem arra készülj, hogy akivel csak neten beszéltél, azzal furcsa lesz az első pár óra, adj időt a feloldódásra.

Már most látom, hogy túlparázod az egészet. Miért ne köszönhetnél arcra puszival? Miért ne fogadhatnád el az ajándékot? Ezek után a szájrapuszi elég meglepő, én hagynám, hogy ő kezdeményezze az első csókot. Személyesen még nem ismer, szóval addig nem venném a dolgot túl komolyan, ismerkedjetek.


23N

2014. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:

én nem húznám el 2hónapig a chatelést, de ez én vagyok.

szájra puszit ne adj. adjál neki 2 puszit arcra azt csá.


az ajándékot visszautasíthatod nyugodtan ha valami olyat ad amit nem akarsz elfogadni. (pl egy értékes dolgot, vagy személyes, eszmei értékű dolgot nem kéne az első randin adni..és elfogadni sem)

azzal ha visszautasítod az ajándékát pl azonnal tesztelheted az érzelmi fejlettségét..:)


az, hogy komolyan gondolja-e azt meg csak te tudhatod..

mondom, én sokallom a 2hónap chatet.


sőt a lányok szeretik magukat beleélni ez idő alatt a dolgokba és amikor megjelenik egy pacák a randin aki kőbunkó és totál másként is néz ki mint a fotón akkor már mind1, mert késő mert szerelmesek..

ezért nem illik váratni a személyes talit.. nem illik visszaélni a lányok fejével.

2014. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon jól nyomta az online game-t,ha ilyen szintű vonzalmat tudott kelteni benned személyes tali nélkül.

gratula a srácnak!

és azért nem beszélt a szexről,mert e nélkül is elkapta a grabancod.

a mások érzéseivel vívott sakkjátszmákban meg az egyik alapszabály-

mond el mit szeretnél a legjobban és én tudni fogom,hogy mitől fosszalak meg,hogy még éhesebb legyél.

2014. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!