Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan magányosnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan magányosnak érzem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve lett vége az előző kapcsolatomnak, és azóta sem találtam magamnak olyan lányt, aki igazán érdekelne. Sok randim volt már, össze is jöhettem volna néhány lánnyal, de egyiknél sem éreztem azt, hogy ő kellene nekem. Néha rám tör a szeretethiány, mint például most is, és eszembe jut, hogy annak idején milyen boldog voltam a volt barátnőmmel, de tudom, hogy annak az időnek már vége, szeretném is lezárni, mert nincs értelme ezen rágódni. Csak azt nem tudom, vajon hogy vészeljem át ezt az időszakot. Félreértés ne essék, már nem vagyok szerelmes az exembe, nem is beszélünk jó ideje, inkább maga a boldogság és a szerelem érzése hiányzik nekem, ezért szokott sokszor eszembe jutni. Van valaki esetleg hasonló cipőben, mint én?

2014. febr. 13. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:

üdv a klubban

ha ma este jársz itt először... ki kell írnod egy kérdést

2014. febr. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. 7 hónapja lett vége, megcsalt többször is, mégis elég sokszor gondolok arra vissza, amikor boldogok voltunk még. Közben pedig kifejezetten utálom most már...


Megoldás nincs erre, csak egy másik nő keresése.

2014. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a javaslatom, hogy hagyd a párkeresést, mert egyrészt esélytelen, másrészt iszonyú sok pénzt és energiát felemészt, a sikerre pedig kb. 1% esélyed van. A mai felhozatalt elnézve ha nemvagy full lóvés kigyúrt BMW-s pasas, a nők emberszámba se vesznek, le se szarnak.


Szerintem inkább tölts le valami nagyszerű játékot, és foglalkozz azzal, hidd el, JOBBAN megéri. Én a magam részéről a Tyrian-t javaslom, mert nagyon jó játék, izgalmas, tartalmas, és sokoldalú, és még segíteni is tudok benne :)

2014. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
énis hasonló cipőben vagyok és csak az elődöm tanácsát tudom pártolni, játsz kockulj mindenképp valami multiplayert barátkozz, járj ki haverokkal lényeg hogy ne légy egyedül, és ne félj az igazit nem kell keresni ;) megtalál az magától csak adj neki esélyt és légy nyitott
2014. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hat en is igy vagyok ezzel, most van az az idoszak mikor jartunk,illetve o csak szorakozot nekem.meg o volt az elso fiu az eletemben. Mai napig nemsikerult kiverni s fejembol egyre mulik,telik az ido es egyre inkabb

hianyzik..nem a fiu hanem az az erzes amikor

megcsokolt en csak boldog voltam s a pulzusom az egekben volt. Mikor reggelenket irt h jo reggelt tokmag(hozza kepest magasagrol kicsi vagyok 1,54 m o meg v 1,88 m korul.) Akkor voltam a legboldogabb.Ove volt az elso csokom de nem banom. Vegul egy masik lanyert elhagyot 6 honap utan,mai napig sirogorcsot kapok ha egy emelek jut eszembe.

Valaszolva a kerdesedre: Valakibe belszzeretni egy perc is elev de elfelejteni egy elet is keves.

2014. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Latom, nem vagyok egyedul a problemammal. Koszonom a kommenteket, de nem az a baj, hogy nem tudok csajozni, hanem az, hogy engem mar csak a megfelelo no erdekelne. Aki eleve a bmw-gyuros-gazdag pasikra vadaszik, eselytelen nalam amugy is, mert nem erdekel, nem ilyen no kell :)


A masodik valaszoloval tudok egyeterteni leginkabb, csak azt a bizonyos masik not hol talaljam meg, ez a kerdes...

2014. febr. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!