Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszönnek vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszönnek vissza a lányok?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk. Köszönök nekik, szó nélkül mennek tovább.
2014. febr. 13. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
buta libák. de te meg minek köszönsz nekik, ha nem vagytok ismerősök?
2014. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tanították meg őket az alapvető jó modorra, úgy gondolják nekik ez alanyi jogon jár vagy csak szimplán bunkók.
2014. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha fiú csinálja ezt, akkor "bunkó paraszt". Ha lány, akkor "önérzetes, nem áll le minden jöttmenttel beszélgetni"
2014. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok velük beszélgetni. Több éve ugyanoda járunk, vannak közös óráink, stb.
2014. febr. 13. 23:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

többek között ezért is gyűlöltem meg a mai lányokat és ábrándultam ki belőlük


nem mutatnak semmi tisztetelet a fiúk felé, de azt elvárják, hogy minden fiú kinyalja a seggüket!

2014. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hat mert parasztok, velem is gy van ne aggodj
2014. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mért és mikor előreengeded őket mondjuk a busznál? Meg sem köszönik sokan, sőt vannak akik még tolakodnak is mellé, mert nekik az jár, hogy előbb szállhatnak fel. És persze, ha nem engeded előre őket legközelebb, akkor még te vagy az alpári paraszt, hogy nem engedted előre szegény kislányt, tahó vagy!
2014. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Udvariatlan, aki nem köszön vissza. Nem tanult és nem tanítottak neki illemet. Megyek a munkahelyemen és köszönök a távolabbi munkatársaknak, van, aki nem köszön vissza. Bemegyek a boltba köszönök, az eladók között is van, aki nem köszön vissza. Ha hallották, hogy köszöntél, akkor szándékosan udvariatlanok, ha esetleg nem hallották, mert beszélgetésben merültek el, akkor nyugodtan köszönj rájuk hangosabban és vidáman mosolyogva, hogy sziasztok, szép napot!
2014. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7: engem az már nem is zavar. Előreengedem, rámnéz, persze nem szól semmit, én csak mosolygok.

De amikor kifejezetten köszönök valakinek, az visszaköszönhetne.

2014. febr. 13. 23:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem köszön vissza egy lány sem, de nekem azért, mert rettenetesen ronda vagyok.
2014. febr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!