Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kivagyok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kivagyok, szerintetek mi legyen :/?

Figyelt kérdés
Valentin nap van, én 3 napja itthon gubbasztok betegség miatt, ami annyit jelent hogy nem mehetettem el futni se, sehova szinte, így egész nap itthon unatkoztam/gondolkoztam. Iskolába lehetett leveleket küldeni, ott se kaptam, lehet azért mert ott se voltam, de aki akarná az megoldaná:d Van egy csaj, akinek 2 hónapja elmondtam hogy bejön, de azóta alig beszélgetünk, csak akkor hogy ha kérdezek tőle és arra válaszol, meg ahogy elnézem kb. egy csajnak se jövök be, senki se vesz szerintem komolyan :/ elméletben jól nézek ki, meg sokan mondják hogy nagyon kedves vagyok meg minden(lehet ez az egyik ok amiért egy csaj se jön össze, mert már elején ugye nagyon benne vagyok a buliba), jó a humorom is meg minden, jó tanuló vagyok, sportolok. eddig úgy voltam hogy majd talán nyáron összejön, pozitívan álltam hozzá de most az utóbbi napokban ez miatt, meg egy másik dolog miatt nagyon lement az életkedvem :/

2014. febr. 14. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
:/
2014. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj szegény, nézd a jó oldalát!
2014. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs életkedvem,három napja nem keres a barátom.
2014. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!