Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen vettem egy minimal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen vettem egy minimal push up melltartót. Nagyon kicsi benne a cucc ami feltolja, szinte nem is látszik. (? )

Figyelt kérdés

Azért vettem meg, mert olyan a pántja, amilyet már régóta keresek, ráadásul a kedvenc színem, szóval rögtön beleszerettem. Csak akkor jöttem rá, hogy van benne egy kis push up, amikor felpróbáltam. De teljesen beleszerettem,így megvettem. Az összes többi melltartóm rendes, nem is tervezem, hogy vegyek még push up-osat, mert a koromhoz képest elég nagy mellem van.

Szerintetek gáz, ha néha felveszem?


2014. febr. 14. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, miért lenne?
2014. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
kilehet szedni belőle a szivacsot ha ennyire zavar. aztán összevarrod a lukat
2014. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem zavar, nekem semmi bajom vele, csak azt hallottam "gáz" ilyet hordani.
2014. febr. 14. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Áh, ennyin még ne parázz. Ha kényelmes, passzol, akkor ne az érdekeljen, milyen mítoszok terjedtek el róla.
2014. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem gáz főleg ha amúgyis szépek a méretek:)
2014. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megnyugodtam:D
2014. febr. 14. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg nő hord ilyet, de azért szerintem gáz, mert kamu dolog. Minek mást mutatni mint amid van?.. Minden esetre senki nem fog belehalni, ha hordod.
2014. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!