Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az első szexuális élményem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szexuális élményem nem volt jó, akkor a többi se lesz jó?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést lehet rosszul tettem fel, de azt szeretném megkérdezni, hogy az előző barátommal lefeküdtem párszor, de nem élveztem, vagyis jó volt vele lenni, de nem élveztem úgy.. Már egy éve nem voltam fiúval úgy, és most van egy fiú aki udvarol nekem, és ha egyszer majd oda jutok vele, akkor lehet az se lesz olyan? Mert hallottam, hogy aki nem élvezi, mert nem volt hozzá elég érett, vagy valami, akkor utána sokkal nehezebben lesz orgazmusa. Ez így van? Megszeretném kérni a válaszolókat, hogy ne "oltsanak be", és hasonloktól kíméljenek, mert tisztában vagyok vele, hogy éretlen voltam akkor ahhoz, hogy elveszítsem a szüzességem. Előre is köszönöm!
2014. febr. 14. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a kérdésnek nincs jogalapja. nem feltétlen van így. lehet nem passzoltatok össze vagy még nem ismerted a testedet mi a jó neki. simán lehet hogy ha b aszol ezzel az ipsével király lesz minden.
2014. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem 18éves koromig nem volt jó.Nődoki azt mondta nem értem meg rá lelkileg.És egyik napról a másikra jó lett.És azóta is élvezem...mindig:-)
2014. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ugyan :) ettől még lehet jó, semmi sincs veszve

csak a jó partnert kell megtalálni :)

hány éves vagy egyébként?

2014. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nem jó partnered volt avagy nem lepedőakrobata vette el a szüzességed. Lehet ez a srác se lesz az vagy lehet ő igen. De neked mi kell? Szex vagy szerelem?
2014. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nyáron leszek 17 :)
2014. febr. 14. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlen
2014. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én szerelemből szeretnék lefeküdni ezzel a fiúval, ezért nem is szeretném elkapkodni vele.
2014. febr. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!