Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne a ti véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a ti véleményetek is az én kis történetemről. Szerintetek, mint szeretne Tőlem? ő 28 éves, én 21.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal 2 éve, úgy volt hogy lesz köztünk valami, de aztán semmi. Egy év múlva megint megtalált, beszélgettünk, és megint rátértünk a kapcsolat témára, aztán nem lett megint belőle semmi. Közzá kell tenni, hogy hetel, így csak hétvégente találkoznánk. Ezt csináljuk 4szerre is. Utoljára amikor beszéltünk, azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, mert közben elutazott külföldre, és hogy neki nem megy a távkapcsolat, de azt is hozzá tette, hogy nem szeretné, hogy eltűnjek az életéből, mert fontos vagyok benne. Tanács esetleg vagy tapasztalat ?


A hülye megjegyzéseket hanyagoljátok, létszives. Köszönöm.



2014. febr. 14. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

jó, akkor nem megyek abba bele, hogy értelmetlenül fogalmazol


őszinte véleményt vársz? az olyan pasit, aki azt mondja, fontos vagy neki és nem akarja, hogy eltűnj az életéből DE nem akar téged a barátnőjének, AZONNAL ÉS VISSZAVONHATATLANUL EL KELL FELEJTENI. töröld ki az életedből, soha 1 szót ne beszélj vele többet. ez a legjobb, amit tehetsz. és később majd jön egy olyan, akinek úgy leszel fontos, hogy melletted is lesz.

2014. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Moszuke ***** válasza:
100%

ez egy határozatlan puhap.öcs

nem tudom mit kell bonyolítani a lányoknak ezeket a dolgokat. egy ilyen emberre, legyen az nő vagy pasi 1 napnál többet nem szabad szánni.

2014. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!