Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év feletti FÉRFIAK, érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti FÉRFIAK, érdekelne a véleményetek! Dögös vagy nem?

Figyelt kérdés

Az alábbi képeken a hölgyek tetszenek nektek?

Érdekel a véleményetek, mert manapság az ilyen alkatú nőket sokan már husinak, ducinak és vastagnak tartják.


Kort írjatok, kérlek.


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jan. 13. 13:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Persze
2014. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek! 31F
2014. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon tetszenek
2014. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
az életben nincs fotoshop...
2014. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
igaz csak 16 vagyok, de nekem tetszik, nem úgy mint a 40-50 kilós lányok.
2014. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy manapság nem mondják annak. A divatipar is errefelé nyit már.


De én ezt 10 éve se hívtam ducinak... Ezek tökéletesek. Persze van rajtuk utómunka is...

2014. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%

SZia!


Igen, dögösek. De ők nem Te vagy. Ha már csak egy kicsit is vastagabb vagy, vagy másak az arányok, vagy például ugyan ennyire vagy húsos de kisebb a melled akkor már nem mondhatod az itteni válaszok alapján hogy te is dögös vagy. Ezeken a lányokon narancsbőr sincs. És az is látszik hogy foglalkoznak a testükkel, nem puhák.(Persze attól még lehetsz az, de a mással kell magadnak érvelned)


Inkább magadat mutasd, az az egyértelmű.

2014. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
Az elsőt megláttam és a sirás jött rám olyan szép:(
2014. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Tetszik! Viszont annyit megjegyeznék, hogy annak ellenére, hogy ezek a lányok nem véznák, egyiknek sincs pocakja!

Ez nem tudom, hogy csak a fotónak köszönhető-e :)

De a lényeg, hogy ha lenne pocak, az rontana az összképen, egy vékony lánynál is.

2014. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

A második kicsit tényleg sok, de a többi jó... viszont az ilyenre tényleg azt mondják, hogy husis, mert az is, viszont egy szintig marha jól tud kinézni... meg aztán ehhez olyan adottság is kell, hogy jól álljon: széles csípő, viszonylag nagy mell. Kis mellel, vagy csípő nélkül az ilyen alkat nem túl előnyös. Ráadásul az életben nincs photoshop ami elrejti a narancsbőrt, márpedig az ilyen alkatú lányok elég hamar olyanok lesznek.

20/F

2014. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!