Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány 3 évet vár egy fiúra? Mi lenne a véleményetek egy ilyen csajról? Meg tudnátok becsülni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy értve vár? Vár arra, hogy talán összejönnek?
2014. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen! Arra vár, hogy összejönnek
2014. febr. 14. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sejtem mire gondolsz... Bár fordított a helyzet, én 8évig "vártam" egy lányra.. Persze volt közben több kapcsolatom is.. 2évet töltöttem vele... Életem legszebb 2éve volt... Bár ez így elég nehéz.. Leírhatnád pontosabban a felállást...
2014. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évet vártam egy lányra, természetesen hiába.

Teljesen felesleges ennyit várni, irreális képzetekbe ringatni magad, ha ilyen hosszú időn keresztül nem jön össze egyszerűen nem kellesz neki.

2014. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha én lennék az a fiú, akkor jól megdugnám a csajt, aztán kidobnám. És még egy gonosz kacajt is eleresztenék.
2014. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mint hókuszpók? :P
2014. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Balek. Ne pazarolj el éveket az életedből, keress valakit, aki azonnal összejönne veled.
2014. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3 eve probalt kozeledni felem, de mivel addig soha nem erdekeltem olyan pasit, aki nekem is kellett, megijjedtem, es nem adtam neki eselyt. Azota minden percben banom, de lepni nem merek. Probaltam elfelejteni, de tobbszpr rajtakaptam, mintha engem nezne, es tovabb remenykedek, hogy hatha.
2014. febr. 14. 23:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hány éves vagy, tiniként én is csináltam ezt. aztán már túl voltam a 20-on pár évvel, mire elkezdtem őt érdekelni, addigra én már kiszerettem belőle nagy nehezen, voltak időközben pasijaim (majdnem 19 voltam amikor az első volt, mert addig tényleg csak Rá vártam), stb, aztán az lett belőle, hogy egyszer lefeküdtem vele (mármint akire vártam korábban évekig)), azért tettem, mert úgy éreztem, ennyivel tartozom magamnak a több éves nyálcsorgatásért... hát, egyáltalán nem élveztem,ő viszont keresett másnap hogy ő többet is el tudna képzelni velem a történtektől függetlenül is, meg ilyenek. hát, mondom, erről lemaradtál pár évvel... pedig anno mit meg nem adtam volna ezért! szóval ez az én sztorim, visszagondolva, nem tudom megmondani, megérte-e "várni", olyan szempontból nem, hogy ugye nem lett eredménye, másrészt, ha akartam volna se tudtam volna előbb kiábrándulni belőle, és olyan mély érzéseket éltem meg, amik szerintem nagyon ritkák, még ha iszonyat nehéz is volt.
2014. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!