Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány leírja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány leírja az érzéseit? (szerelmes levél)

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy szeretjük egymást,és mivel nem magyar és nem is itt él, csak így tudom közölni vele. Már nem is egyszer leírtuk,hogy mit érzünk egymás iránt meg kamerázunk is . És ez érdekelne, hogy gáz, hogy leírtam neki? (mert nem szeretném, hogy azt gondolja, hogy innentől csak az enyém, hogy nem fogja elvenni tőlem senki).Szeretném ha továbbra is küzdene a kapcsolatunkért.
2014. febr. 14. 16:17
 1/5 Moszuke ***** válasza:

vakarom a fejem.

ma a kérdésre azt mondanám, hogy nem gáz, de a leírással együtt az összkép már nekem fejtörést okoz így nem kívánok válaszolni.

2014. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(mert nem szeretném, hogy azt gondolja, hogy innentől csak az enyém, hogy nem fogja elvenni tőlem senki)

Ezzel nekem is bezavartál... de a kérdésre válaszolva: nem gáz, ha kinyílvánítod az érzelmeidet. Ha tényleg úgy gondolok, miért ne?

2014. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, *gondolod
2014. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal semmi gond nincs, ha leírod neki, hogy kedveled, meg hogy nagyon szimpatikus neked, de szerelmet vallani szerintem nem túl bölcs dolog. Az ilyet jobb személyesen, akkor láthatod a reakcióit. :)
2014. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A végén arra gondoltam:nem akarom, hogy azt gondolja Ő ,hogy innentől nem kell küzdenie értem. Azt szeretném, hogy maradjon ugyan ilyen romantikus.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. febr. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!