Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó. Reménytelenül szerelmes vagyok belé, azt kívánom bár sose találkoztam volna vele. Hamarosan másé lesz...

2014. febr. 14. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kívánsz ilyet? Inkább örülj, hogy megismerhetted a kislányt. Nem is értem az embereket, ahelyett, hogy örülnének, hogy egy-egy időszakban az életükben feltűnnek színes egyéniségek, ahelyett bánják. Elfelejteni minek? Elraktározod emléknek. Jó lesz az majd agg korodba, a padon ülve, elmélkedésre:)
2014. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megdöglök
2014. febr. 14. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ugyanez a helyzetem.Csak én lány vagyok. :) szerintem ez a srác volt nekem az első dolog amellett sokáig kitartottam.
2014. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? és mi történt?
2014. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17
2014. febr. 14. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hamarosan másé lesz?
2014. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Összejövőben van 1 másik fiúval.
2014. febr. 14. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 6. osztálytól kezdve szerettem bele egy lányba sose mondtam el senkinek viszont tényleg nagyon szerettem. Volt időszak amikor barátnőjéveljóba voltam egy kicsit veleis aztán 7-8 körül egyik osztálytársunkal jött össze szőrnű volt a sráccal többször összeverekedtünk(nem emiatt hanem alapból is rosszba voltunk)aztán középiskolába néhány megállót egy hévvel mentünk,nekem korábban kelett kicsivel de inkáb elkéstem 5-10 perceket minthogyne találkozzak vele hülyén viselkedtem vele nagyon bánom a mai napig. úgy csináltam mintha nem érdekelt volna aztán elis halt a beszélgetés nem jött oda hozzám a megálló énmeg nem mertem hozzá. 2 év múlva megint jóba lettem a barátnőjével neki elmondtam (ez 10. év eleje környékén,decemberben volt) találkoztam vele párszor nagyon jóba lettünk elmondta végül a lánynak. Én előtte többször próbáltam elmondani neki de sose válaszolt ezért kértem meg mást. Annyit mondott,hogy: "k*rvára meglepte és bocsi de ő nem érez így és reméli megtalálom aki így érez írátam." próbáltam még pár napig kérdezni,hogy lejön-e velem kutyát sétáltatni vagy csk sétálni vagy ott beszélni de egyáltalán nem akarta aztán abba is hagytam, ez több mint 3 éve volt rá két hónapra kb összejöttem azóta a mostani barátnőmmel(menyasszonyom) nagyon szeretem is,de amikor néha eszembejut a mai napig megérzem hogy mennyire szerttem őt. Ő volt az első szerelmem végignéztem,hogy másokkal jár mert hang voltam elmondani neki. Sose fogom elfelejteni és nemis akarom utólag élvezem a helyzetet ha beszélnék vele szerintem újra előjönne hogy szeretem talán még akarnék is tőle valamit de biztos hogy nem mennék bele az elveim miatt.

Tanácsom neked ne akard elfelejteni használd fel előnyként nekem sokat segített az életben az elmúlt lassan 7 év amit azzal töltöttem hogy szerettem valakit aki ő akkor volt.

2014. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
üdv sorstars :'( 17 L
2014. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!