Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves létemre kopaszodok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves létemre kopaszodok, olyan arcom van, mint egy 40 évesnek, emberektől az utcán félek, hogy szatírnak néznek. Mit tegyek, ha ezt dobta a gép?

Figyelt kérdés
Lányok szemébe már bele se nézek.
2014. febr. 14. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
és milyen az életmódod? Táplálkozás, mozgás? Orvosnál már voltál? Mert ha tényleg ez lenne az állapot, valami van a háttérben, és nem csak ezt dobta a gép, de utána is lehet járni...
2014. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit,Fogadd el magad(vagy plasztika).A legtöbb nőt-elmondásuk szerint-"nem a kinézet,meg nem a pénz érdekli".Kíváncsi lennék,ilyenkor miért nem tobzódnak,hogy megismerkedjenek veled?
2014. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várjál, miért néznének szatírnak? Ballonkabátot hordasz rövidnadrággal?
2014. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint igazam volt.Sok privát üzenetet kaptál a csajoktol?
2014. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tobzódnak, mert pont az a lényeg, hogy a személyiség sokkal többet ér egy párkapcsolatban, mint a külső (persze mértékkel), és a legtöbb nő inkább egy egészséges önbizalommal és életerővel rendelkező férfival járna, mint olyannal, akinek ennyire elveszett a szeme fénye.

A mostani barátomat kezdetben egy könyvmoly kisfiúnak láttam (20 éves), de annyira tetszett, amiről láttam őt előadást tartani, és annyira intelligensnek láttam, hogy gondoltam, megismerkedem vele. És az is nagyszerű, hogy mindketten fizikusnak tanulunk. Na...hát mióta velem van, sokat nőtt az önbizalma, és az enyémet is segíti növelni, mindig bátorít. A lényeg az, hogy egy élmény legyen a társammal lenni. És aztán mindig észreveszem, hogy "jesszus, ez a srác egyre jobban szépül a szememben". Szóval a nőknek van egy ilyen frankó pszichés állapotuk, ha megszeretnek valakit. :D Úgyhogy hajrá, gyúrj a személyiségedre, hogy boldogabb és lazább legyél! Sportolhatsz is.


22/N

2014. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy én a személyiség alapján szinte bármilyen férfiba szerelmes tudnék lenni. Voltam már szerelmes egy 47 évesbe, pedig ősz volt és kicsit csapzott. Ilyen tornacipős, farmernadrágos, pólós hippi. :D De egyszerűen annyira lenyűgözött a stílusa, hogy megtetszett a szép kék szeme, az édes mosolya, a vicces manós mozgása. Pedig én szép lánynak számítok, szóval semmi sem lehetetlen. :D Persze az igaz, hogy örülök, hogy a barátom 62 kiló és nem 100, de ha egyszer 100 kilós lesz, biztos akkor is el fogom fogadni, mert jelen pillanatban számomra nincs még egy ilyen remekmű, mint az ő lelke.
2014. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, ennek a kérdésnek tényleg semmi értelme, csak gyaporítja a többi "engem senki nem szeret" kérdés halmazát.


Utolsó, igazad van, valamint tervezem, hogy újra sportolni kezdjek és jó ruhákba járjak. Utána minden elhatározás kérdése.

2014. febr. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!