Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az emberektől. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az emberektől. Hogyan tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés

Túl sokat foglalkozok azzal, hogy mit gondolnak rólam, ezért nem merek/nem tudok kapcsolatokat építeni. Rosszul kezelem a konfliktusokat és ezért inkább kerülöm a kommunikációt másokkal, nehogy konfliktusba kerüljek velük. Emiatt kicsit frusztrál is az emberek közelsége. Mit lehetne ez ellen tenni? Van valami terápia, vagy akármi, ami segíthetne? Nem vagyok otthonülős fajta. Szeretek emberek közt lenni, de ha beszélgetést kéne kezdeményeznem, vagy folytatnom, akkor leblokkolok.

Köszi előre is a segítséget.


2011. dec. 21. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok :S 16/f
2011. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és fiú vagy vagy lány kedves kérdező
2011. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Túl öreg ahhoz, hogy ilyen problémáim legyenek. :/ Ezért nem is szeretnék kort, meg nemet írni...
2011. dec. 21. 22:15
 5/9 BeerHunter ***** válasza:
Nézzél Cesar Millan-t.
2011. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem a kutyámmal van bajom :D

Hogy pontosítsak: szeretek új embereket megismerni, csak nehezen nyílok meg és oldódok mások előtt, és mielőtt jobban megismerkednék valakivel, azon kapom magam, hogy ő már nem akar a társaságomban lenni.

2011. dec. 21. 22:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jó. Úgyis anoním. 24/F vagyok.
2011. dec. 21. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is.Ha rájöttél a megoldásra szólj.
2011. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog. Aztán elmentem pszichiáterhez és írt Paroxat nevű gyógyszert. Annak olyan hatása volt, hogy akár buszon vagy megállóban csak úgy spontán elkezdtem beszélgeti lányokkal és jól jöttem ki a dologból. Volt egy negatív hatása, ami azonnal elmúlt amikor abba hagytam.

..vagyis már volt ivel de nem volt mivel. Aztán meg lett volna mivel de a gyógyszer nélkül megint nem volt kivel. Ez a tipikus kabaré tréfára emlékeztet: [link]

2012. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!