Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járni szeretnék már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járni szeretnék már egy helyes, vicces fiúval, hol találhatnék ilyet Pest-megyében?

Figyelt kérdés
Igyekszem a jelleme alapján megítélni az embereket, de nem tudok olyan srácokkal járni akik nem tetszenek. Discókban nem érdemes párt keresni? 20L
2013. febr. 9. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Discot azt nagy ívben kerüld el. Srác létemre én elszoktam undorodni azoktól az arcoktól, akik oda mennek. Tele van plorival. Suliban nincs olyan srác, aki feletted jár és tetszik, kedves veled?
2013. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sose értettem hogy lehetne üvöltő zenében,füstben,összenyomódva ismerkedni..

Amúgy próbálj ki egy tánciskolát:)

Ismerkedni tökéletes.

2013. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Suliból nem tetszik senki sajnos.
2013. febr. 9. 23:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Hmm... pedig a suli a legjobb hely az ismerkedésre, normális arcokkal. Általában a disco, koncert és társai ki vannak lőve. Nem is a legjobb ismerkedési hely, és tele van gyökérrel. Dolgozol, van valami hobbid? Túrázás? Mondjuk, ha tényleg normális arcokkal akarsz megismerkedni, akkor kezdj el valamivel játszani a gépen. CS:GO, vagy valami MMO-val. Guild Wars 2-t szeretik a csajok, és a közösség is nagyon jó arcokból áll. Hülyén hangzik, de ott biztos megismerkedsz rendes arcokkal. Főleg ha Team Speaken is fent vagy.
2013. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1# Először is mi az a plori?:) Amúgy meg nem mindegyik szórakozóhelyen vannak prolik, hatalmas baromságot mondtál, nem kéne így általánosítani.
2013. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4# CS:GO-n ismerkedni, milyen emberek vagy ti???? Jézusom :DDD.
2013. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen itt Disco-t értettem, mutass egy disco-t ahol nem fogják meg randomra a csajok seggét.


CS:GO-n is lehet ismerkedni, van jó pár csaj. Ha te szerencsétlen vagy, arról én nem tehetek.

2013. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
haverom is ott talált, 2év lett belöle...
2013. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Értem, szóval én vagyok a szerencsétlen mert nem CS:Go-n ismerkedek, teljesen világos :DDD.
2013. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért vagy szerencsétlen, mert attól, hogy te nem ismerkedsz CS:GO-n attól még az nem jelenti azt, hogy más nem TUD azon ismerkedni. A mentalitásod egy kisgyereké.
2013. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!