Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem ezt észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem ezt észre, vagy más is hasonlóan gondolja, hogy a magyar lányok nagy százaléka sokkal bunkóbbak, lekezelőbbek, felszínes, kényesebbek, mint egyes más országokban?

Figyelt kérdés
Meg eleve az emberek barátságosabbak a legtöbb helyen,de főleg a lányok... Tudom,én se vagyok egy matyóhímzés,de Itthon a lányok 95%-a Elküld a halál f/-\szára élből,mielőtt meg ismernének.Sok helyen jártam már,de ilyen szinten ezt nem tapasztaltam sehol sem.Ugyan olyan begyöpesedettek vagyunk mi is mint a Szlovákok.
2014. febr. 15. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan jól leírtad a helyzetet,ugyanezt látom én is,ugyanígy vagyok vele.
2014. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
És Te mit csinálsz azelőtt, mielőtt elküldene a halál fa...ra?
2014. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában a magyaros levertebbek, depressziósabbak, ingerültebbek, kevésbé kedvesek, feszültebbek mint más ország polgárai.
2014. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 2 Semmi különöset.Kinézet... Máshol úgy vettem észre,hogy az emberek hajlandóak megismerni egymást.

# 3 Hát elég baj ez...

2014. febr. 15. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak nehéz esetek, de nálunk tényleg gyakoriak!
2014. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Ezt én is észrevettem. Mondjuk nem ennyire szélsőségesen, mert velem nem szoktak bunkók lenni (nem is adok rá okot), de az rendszeres, hogy például ha valamelyik lány csak "felületesen" ismerős, akkor jó esetben néha visszaköszön, de fapofával megy tovább. Míg a külföldi lányok/nők azért képesek maguktól is egy rövid beszélgetést kezdeni, sőt még mosolyogni is tudnak (józanul is!).


Továbbá, az itthon nekem elképzelhetetlen, hogy például szórakozóhelyen a (számomra ismeretlen) lányok kezdeményezzenek beszélgetést (nem feltétlenül "komolyabb" dolgokra célzok, hanem akár csak egy szimpla csevegésre). Sokáig azt hittem, hogy ilyen csak a filmekben van.


Számomra mégis az a legmarkánsabb különbség a külföldi és magyar lányok között, hogy a magyar lányok közül jó ha 10-ből egy tud mosolyogni, még akkor is, amikor elvileg kifejezetten oldott hangulat és könnyed beszédtéma van. Ellenben sok külföldi lány egy szimpla hétköznapi beszélgetés alkalmával is mosolyog annyit, mint egy átlagos magyar lány egy évben...


Aztán kicsit másabb és személyesebb téma, de a lányok értékrendje is teljesen más. Például, ha itthon egy szórakozóhelyes ismerkedésnél feljön, hogy ki mivel foglalkozik, és a férfinak mondjuk ritkább, magasabb végzettséget igénylő foglalkozása van (pl. magfizikus, kutatóorvos, repülőmérnök stb), akkor is egy max. "aha, biztos érdekes, amúgy van cigid?" a reakció, míg egy átlag külföldi lány teljesen odáig van és vissza, hogy éppen ő lett megszólítva... Egy átlag magyar lány meg még akkor se lenne ennyire megilletődve, ha a 30 éves Brad Pitt lovagolna be 100 szál vörös rózsával.


És zárómegjegyzés: a válaszom a nagy átlagról szólt, természetesen mindenhol vannak kivételek, ezért akinek nem inge, ne vegye magára. Köszönöm.

2014. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Már megint egy értelmetlen, általánosítgató kérdés. Nem unjátok még?

Én meg azt vettem észre, hogy a magyar fiúk csak sírni tudnak mindenért, ezáltal szánalmasak lesznek és a lányok ezért küldik el őket.

2014. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 6 Na látod pont így van. És amiben még nagyon igazad van hogy a magyar lányok igényszintjei az egekben van...semmi köze a valósághoz.Ezt alá tudom támasztani,tapasztaltam Amerikába is hogy az ottani lányok többsége "cute kid" vagy ilyesmi kategóriákba sorol,itthon meg legtöbb azt szeretné ha elásnám magamat.


# 7 Na erről beszélünk.......

2014. febr. 16. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert erre buktok.
2015. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 nemigaz.
2022. aug. 9. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!