Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány mivel tudja kompenzál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy lány mivel tudja kompenzálni, ha kicsik a mellei, egy olyan férfinál, akiknek a nagyobb mellű nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, van egy férfi, aki tetszik, de mindig azokat a nőket bámulja meg, és azokkal a lányokkal barátságosabb, akiknek mélyen dekoltált felsőjük és nagy melleik vannak. Nekem sajnos egészen kicsik, és ez miatt hátrányban érzem magam nála. Arra gondoltam, hogy ezt lehetne ellensúlyozni kedvességgel, intelligenciával, meg azzal, ha amúgy csinos vagyok, de ez elég lenne? Ha alapból a nagymellű lányok tetszenek neki, akkor én úgysem lennék számára olyan vonzó, nem? Ti mit gondoltok?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. febr. 16. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Volt egy pasi akinek állandóan nagy mellű női voltak. S valami miatt én is megtetszettem neki (75b)... Nem lett belőle kapcsolat, de szex alkalmával nagyon meg volt elégedve a melleim feszességével szépségével... Azóta kicsi mellű nője van...


Ne érezd magad kevesebbnek ez miatt, egyszerűen csak légy önmagad, ha tetszel neki akkor TE tetszel neki, nem egy felvett viselkedésmód... Ha meg nem jössz be neki akkor akár fejre is állhatsz...

2014. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, hogy csak a nagymellű lányokat találom vonzónak, de a kis mellet nálam semmivel nem lehetne kompenzálni. Mint ahogy az ötös is írta, ahogy sokan a kövér lányokat egyáltalán nem találják vonzónak, ugyanúgy a kismellűekkel is sokan így vannak.
2014. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!