Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak! Szerintetek a...

Fiúk/férfiak! Szerintetek a szeplős arc hátrány?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem a szeplőimet (ha meg egy fiún volt akkor még jobban imádom, sőt!), de a neten mindenhol azt írják, kisebb túlzással, hogy: Fedd el az egész arc bőröd(alapozóval, meg miegymással), mert úgy nem vagy ember!

Nem tudom....nektek erről mi a véleményetek? Leginkább fiú/férfiak válaszát várom, de végülis mindegy.

Köszi előre is! :)



2013. dec. 7. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
A szép lányok smink nélkül is szépek
2013. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a szeplők, ha kevés van. (Ez pl. már sok [link] Viszont magamon meg utálom a szeplőket, bár csak nyáron látszik jobban.

25F

2013. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azért még ha valaki akar válaszolhat ;).
2013. dec. 7. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:
a megfelelő lányon imádnivaló tud lenni
2013. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én szeplős vagyok, gyűlölöm a szeplőimet, és mindenhol azt olvasom/hallgatom, hogy a szeplők mennyire cukik... -.-' x)
2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én szeretem a szeplős lányokat, sokkal dinamikusabb az arca, nagyon fotógének is külömben
2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány, szerintem nagyon aranyos tud lenne ha jó az összhatás:))
2013. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor továbbra is szeretem a szeplőim, bár akkor is szeretném őket ha nem tetszenének sok embernek :D.
2013. dec. 7. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Önmagában nem az. Alapvető igényesség mellett überszexi is tud lenni, de túlhangsúlyozva pedig zavaró.
2013. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom a szeplős lányokat, és szerintem ezzek nem vagyok egyedül, sőt..! :-D hány éves vagy? Képet mutatsz? Megakarlak ismerni!!! :-D :D
2013. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!