Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha elvesztenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha elvesztenétek a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha hirtelen valami miatt elvesztenétek örökre (meghalna)? Gondolkoztatok már rajta, mihez kezdenétek nélküle? Mennyire változtatna meg személyiségben, vagy egyáltalán hogy bírnátok?
2012. okt. 23. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azon gondolkoztam,hogy mennyi időre rá nem pofátlanság egy új barátnő...tudom érzéketlen vagyok, ez van.Ezért is nincs barátnőm.Viszont van egy ismerősöm akinek a barátja öngyilkos lett,igaz nem miatta,nem direkt ő nagyon maga alatt volt és sokáig megközelíthetetlen volt,mindenhogy.
2012. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodok ilyeneken, mert nem akarom bevonzani a negatív energiákat! Ez hülyén hangzik, de hiszek benne hha csak rosszra gondol az ember tényleg minden rossz lesz.
2012. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jóéjt lefekszek aludni
2012. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
első válaszoló: erre nincsenek szavak hogy te mi vagy
2012. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges ilyennel stresszelni magad de érdekes kérdés. biztosan komoly trauma lenne de az élet megy tovább. én már elég sok mindenkit elvesztettem ahhoz hogy tudjam muszáj túltennie magát az embernek az ilyesmin
2012. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is srác vagyok. Ha elveszteném a páromat, akkor átmennék egy érzéketlen, karrierista dugógépbe. Már ha túlélném.
2012. okt. 23. 01:56
 7/12 anonim válasza:
kiírnám a gyíkra 1:50kor hogy mit csináljak.
2012. okt. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, h magam alatt lennék.

Aztán szerintem elmennék hímringyónak.

2012. okt. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 AndreaMariann ***** válasza:

Mély letargiába esnék,de megpróbálnám átvészelni,mint úgy általában véve a szeretteim halálát.

Nagyon nehéz elveszteni bárkit is,de a halál is az élet része.

2012. okt. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne örökre barátnőm,vagy megölném magamat a meghalt párom miatt
2012. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!