Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha elvesztenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha elvesztenétek a motivációtok?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy érzelmi csalódásnak több mint fél éve, és most teljesen úgy érzem hogy nincs motivációm.


Nem azt mondanám hogy nincs önbizalmam inkább nem érdekel semmi. Valahogy egy lányba se látok semmit, csak ürességet (nem vagyok meleg...). Nem is nagyon akarok velük ismerkedni, de ugyanakkor meg jó lenne valaki.


Tipikusan elvagyok magamban még a baráti köröm se nagyon érdekel. Ha lehet inkább megpróbálok onnan is kimenekülni.


Megpróbáltam edzeni (sokak szerint jó dolog ebben a helyzetben) de kb a 4.-5. nap után rájöttem hogy semmi értelme, és hogy minek a fenének csinálom...


Eddig voltak életcéljaim is, most meg még a suliból is megpróbálok minél hamarabb eljönni, ahol nem muszáj mondjuk bent lenni...


Konkrétan az a helyzet, hogy vannak barátaim de minek... nem érzem jól magam egy lánnyal sem, egyedül csak azzal akivel volt ez az egész, vele 1 óra 2 percnek tünt, és volt is téma amiről beszélgethettem vele, nem úgy mint mondjuk a barátaimmal, hogy ülök ott csöndben mint akit semmi nem érdekel.


Erről meg mesélni nem akarok mert 100%-ig veszett ügy.


2014. febr. 16. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

engem csak az újdonság tud kizökkenteni.


vagy megkeresed magadnak az ilyen lehetőségeket, vagy engeded, hogy a barátaid vagy a családod mutasson újat, új helyet, hobbit, embereket.

vagy legalább nézz olyan filmeket, amiben másnak van ugyanolyan gondja, mint neked.

2014. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

barátaim már nagyon nincsenek, mert elmentem velük 1x-2x bulizni (mikor ez kezdődött) és motiváció hiányában ott ültem és unatkoztam...


Aztán mivel kicsit se élveztem a bulikat így lemondtam szinte minden meghívást (mert tényleg untam szinte mindent).


Igazából már a barátaimmal se tudok 4-5 értelmes mondatnál többet beszélni.

2014. febr. 27. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!