Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki gondolja ugy, hogy elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki gondolja ugy, hogy elrontotta az eletet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki csak picsog és nem képes előre gondolkodni, összeszedni magát és cselekedni.
2014. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Aki a múltban él...
2014. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én kb. ott, hogy megszülettem. Az már viszont egyáltalán nem csoda, hogy a külsőm miatt még 28 évesen sem találtam barátnőt.
2014. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ti állandóan csak a külsőtöket hibáztatjátok?
2014. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: Mivel egyértelműen ezzel van a gond, ezért igen. A belsőmmel semmi bajom nincsen, ami miatt ne lehetne barátnőm. Csak az a fránya külsőm, ami miatt csak hányingert tudok kiváltani a lányokban.
2014. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és csúnya embereknek még sosem volt párjuk....csak nézz már ki az utcára. Saját magad tolod egyre mélyebbre. senki sem reménytelen eset!!
2014. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Annyira ocsmány embert még nem láttam, mint amennyire én ocsmány vagyok. Szóval én tudom, hogy nekem soha sem lesz párom, mert minden lány undorodik tőlem, nem is kicsit.
2014. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még csak 18 éves lennél még megérteném, hogy így gondolkodsz, na de 28 évesen? Mivel nem tudod magad elfogadni úgy ahogy vagy, ezért a lányok se találnak vonzónak, az nem jó, ha állandóan sajnáltatod magad, mert akkor még 38 évesen is egyedül maradsz. Ha nem tetszik a külsőd, akkor kezdjél sportolni, hidd el én amióta elkezdtem sokkal boldogabb ember vagyok és még az önbizalmam is megnőtt. Több előnytelen kinézetű pasasnak van kapcsolata, de ők eltudták magukat fogadni úgy ahogy vannak. De ha küldesz privátba képet lehet tudok segíteni.
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem tudom elfogadni magam, mert eddig minden egyes lány azt mondta rám, hogy fúj, undorító, ocsmány, ki szebben, ki még ennél is durvábban fogalmazva. Ráadásul én annyira ocsmány vagyok, hogy semmit sem lehet tenni a külsőmmel, hogy jobb legyen.
2014. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!
2014. febr. 17. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!