Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nezhet egy pasi mindenkir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nezhet egy pasi mindenkire szerelmesen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy en beszelem be magamnak, de van egy srac, akivel alakuloban van valami, es mindig ugy latom, mintha minden csajra olyan szenvedelyesen nezne. Mitol lehet ez?/
2014. febr. 16. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy Don Houan de Marco vagy Justin B.
2014. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rólam van szó.

De nem látom úgy, hogy bárkire is úgy néznék, mégis mindenki ezt mondja...

Talán az a kicsit fókusztalan, elmerengő nézésem lehet az oka.

Van olyan csaj, aki azt mondta, hogy mr attól elpirul, ha ránézek.(pedig állítása szerint nem akar semmit, és pasija is van)

Bár én alapból elég szenvedélyes vagyok, és heves is, gondolom ez minden területen kimutatkozik az életemben.

Ezért lehet ez.

Az, akiről te írsz, ha nem is én vagyok, de hozzám hasonló.

2014. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy rólam... sajnos f@z vagyok és mindenkibe egyből beleszeretek:S
2014. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!