Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy kicsit lerombolni egy pasi egóját?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csúnya dolog, csak van egy srác, akit szeretnék egy picit megleckéztetni. Enyhén el van szállva magától, az a tipikus "én minden nőt megkapok" egyed.

Ehhez várom a tippeket, hogy mivel lehetne egy kicsit visszavenni az önbizalmából, nehogy úgy gondolja, hogy attól, mert jó pasi, minden körülötte forog, és bárkit le tud fektetni.



2014. febr. 16. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
szerezz egy fényképet amin lankadt farokkal van, és plakátold ki az egész városban.
2014. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Ezt csak egy nála valóban jó pasi tudná megtenni igazán... ha találsz ilyet kérd meg rá..:)
2014. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szexnél megkérdezed, hogy benn van-e már, azután, hogy berakta. (bár ez nem kicsit rombolja az egóját)
2014. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:

mint minden ember neki is megvannak a maga kis keresztjei amiket hordoz. ezeket meg kell találni.


általában az első szerelem lezáratlan marad mindig, anyukával való kapcsolat szintén nincs helyre rakva sosem, apukával való kapcsolat. ha egyedül neveli a szülő akkor bele lehet menni, hogy az ő hibája, hogy szétmentek. testvére van akkor őt jobban szeretik. iskolában a tanárok nem kedvelik stb.

a szerethetőségét kell megkérdőjelezni mert ő is ezt teszi csak nem mutatja ki.

lehet jönni az eszének, testének, érzelmeinek a fikázásával. bármi ami férfias tulajdonság és nincs benne toppon lehet fikázni.

vannak módszerek arra, hogy hogyan rombolj. ezeket apródonként lehet adagolni szép lassan rombolnak és ha betalál egy akkor látványos.


a gond ott kezdődik amikor kifogsz egy érzelmileg fejlett embert és visszakapod az oltás adagot..:)


a másik gond pedig ott van, hogy.. mért is akarod te letörni a szarvát az illetőnek?

2014. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szóval le akarod rombolni az egóját, mert azt hiszi, minden nőnek bejön.


Kétlem, hogy pont neked fog sikerülni, hiszen neked is bejön, különben az se érdekelne, hogy létezik, és végképp nem idegesítene annyira, hogy még kérdést is írjál ki róla...

2014. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

látod ez engem is érdekelne


csak mondjuk én a nők egóját rombolnám le a jelenlegi 5-10% ára

így egész normális lenne minden 2. hölgy


te akkor is a nem normálisba esnél de ez van

2014. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LeftBehind ***** válasza:
100%
Mindenki itt mániázik, hogy a csajozáshoz magabiztosnak kell lenni. Erre itt a szerencsétlen srác, összejött neki a dolog - gyorsan romboljuk le! Gratulálok!
2014. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen beképzelt p.cs.knek csak a szájuk nagy, biztos nem "jó pasi" és csak kompenzál a viselkedésével.

Úgy tudod megleckéztetni, ha akar téged, de soha nem leszel az övé. Találkozgatsz vele, egy idő után előhozakodik vagy a szex témával, vagy azzal, hogy járna veled, te meg felvilágosítod egyértelműen, hogy nem néz ki jól, ő a csúnyábbak közé tartozik. Ez elég nagy pofon lesz neki.

Ha meg bele vagy esve, akkor semmi értelme az egésznek.

2014. febr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár 1-2 már túlzás. Nem megalázni akarom, csak megleckéztetni. Mert tényleg tetszik nekem is, való igaz, és nem csak amiatt, mert jól néz ki. Okos, humoros és általában kedves, de az a hozzáállása, hogy engem is simán megkaphat, az egy kicsit kiütötte a biztosítékot. Hiszen nem ismerjük egymást olyan régóta, még nem sok mindent tudunk a másikról, engem pedig ne hasonlitgasson olyan nőkhöz, akik egy jó pasi láttán rögtön szétteszik a lábukat. Ugyanis részemről szerelem nélkül nincs szex.

A hetesnek csak annyit szeretnék mondani, hogy az egoizmus és a magabiztosság nem egy és ugyanaz. Az utóbbi szexi, az előző pedig általában visszataszító.

2014. febr. 17. 11:01
 10/10 LeftBehind ***** válasza:
9. És az még nem jutott eszedbe, hogy ezt megbeszéld vele? Elképzelésem nincs, hogyan lehet "kicsit" rombolni az egót. Magamból kiindulva, ha megtudnám hogy bárki ilyesmivel próbálkozik nálam, a büdös életbe többet nem állnék vele szóba.
2014. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!