Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen még nem fordult velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen még nem fordult velem elő, szerintetek mi ez az állapot nálam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nagyon birok, jófej és rendes. Tetszik is meg nem is, ezt úgy értem, hogy vonz a kisugárzása, de valahogy a szexet meg egyebeket nem tudom vele elképzelni, de a múltkor megláttam más lánnyal kavarni és azt hiszem féltékeny voltam. Amíg nem láttam más lánnyal, addig csak baráti volt ez az egész, de ugyan akkor testileg nem érzem, hogy vonzódnék hozzá.Mi történik velem lehet, hogy kezdek belezúgni?
2014. febr. 17. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
normális, ha ezt érted...kell neked a srác, de megijedtél, hogy nem lehet a tiéd
2014. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a vakok szerethetnek igazán. A többiek a vizualitás rabjai, választásaikat ez vezérli.
2014. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem fontos nekem, de testileg nem vonz, pedig nem is néz ki rosszul csak azt a bizonyos kémiát nem érzem , hogy működne...szóval ilyen ellentmondásos.
2014. febr. 17. 01:07
 4/9 anonim ***** válasza:

az ellentmondásos női dolgokra itt egy nő agy fordító hasonló problémánál-

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. febr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor itt én is megpróbálkozok a fordítással.

Tetszik neked külsőre is, de még magadnak sem mered ezt bevallani, mert úgy gondolod, hogy te egy nagyon jó nő vagy és jobbat is kaphatnál (hogy ezt jogosan látod, vagy nem, nem tudhatjuk, esetleg küldj fotót).

De hirtelen felértékelődött a szemedben, amikor láttad, hogy másnak kell ő. Ugyebár ami kelendő, azt értékesnek látjuk.

Már belezúgtál.

2014. febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, kedves, cuki, helyes, de szexuálisan nem hoz lázba, de ha randija van, akkor azért tiszta idegbeteg vagyok :D de annak ellenére még sem merem megpróbálni vele, mert nem akarok játszani az érzéseivel :/
2014. febr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyenek vagytok ti nők, mindig az kell ami a másiknak is. Nincs ezzel semmi baj.

Valószínű szereted a srácot, kicsit beleestél de félsz magadnak bevallani, hogy eddig nem tetszett és most mégis.

2014. febr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Ezen a véleményen vagyok én is. A nők számára általában a másé a legvonzóbb. De csak akkor, ha látnak benne valamit.

Amikor egyedül vagyok, akkor többnyire le sem ..arnak a nők, legfeljebb néha-néha bámul meg valamelyik, olyankor is azt hiszem, hogy azért, mert valami furcsa van rajtam. De ha van valakim és ott sétál mellettem az utcán, akkor a szembe jövő nők először engem megnéznek, utána őt olyan szúrós tekintettel nézik, hogy majd meg ölik szegény lányt.

A nők úgy vannak összerakva, hogy a lehető legjobb partnert találják meg, kivéve, ha már szerelmesek.

De amíg megvan, vagy már nincs meg bennük a szerelem érzése, addig bármikor faképnél hagyhatnak egy másikért, akiben valami jobban tetszik, aztán vagy pofára esnek, vagy nem. Aki egy kicsit is rafinált, az addig nem hagyja el az előzőt, amíg nem biztos a következő, pedig ez szemét dolog.

De a férfi is így működik nagyjából, azzal a különbséggel, hogy kitartóbb a nővel kapcsolatban, viszont akkor is képes megcsalni a nőt, amikor szerelmes.


Hasonló helyzetben én is voltam már. A nőben valami hihetetlenül vonz még ma is, ha rágondolok, de ugyanakkor van egy taszító erő is. Mindezt ma már meg tudom fogalmazni. Lehet, hogy neked is el kell gondolkoznod azon, hogy mi az, ami vonz téged benne és mi az, ami taszít.

Engem abban a nőben talán az vonzott, amit úgy neveznek, hogy kémia, és a kis aranyos típusú viselkedése, soha nem vesztem össze vele. A külsőségek taszítottak benne. A teste szép vékony és arányos volt, de a szemei, számomra egyszerűen nem hogy nem szépnek, hanem egyenesen halottnak tűntek.

De ez már csak így működik, nekem a zöld és a kék szemű lányok jönnek be, a fekete és barna szeműek nem, és az a lány is barna szemű volt.

2014. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, hogy mitől volt olyan "halott" nekem sötétbarna a szemem és a hajam is és olyan kis bambis vagyok vagyis ezt mondják rám.
2014. febr. 19. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!