Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a jóslófájás? Mit...

Milyen a jóslófájás? Mit éreztek/éreztetek olyankor?

Figyelt kérdés
36.hétben vagyok és napok óta érzek olyan kissebb görcsöket,szurásokat,mint mensikor szoktam...pár pillanatig és naponta párszor.Ez lenne az?
2013. aug. 4. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Én is egy idős terhes vagyok veled és hasonlóakat érzek napok otta!
2013. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy olyasmi, mint amikor meg akar jönni, és enyhén görcsölsz. A lényeg, hogy rövid ideig tart, az idő előrehaladtával naponta akár több is lehet, de míg (állítólag) a szülési fájdalom a derékba is kisugárzik, és beáll egy bizonyos rendszerre (pl. 15 percenként jelentkezik, majd 10 percenként...), addig a jóslófájás szabálytalan időközönként lép fel és csak a pocaknál érezhető.

Én most vagyok 38 hetes, és először a 34. héten jelentkezett, kb. 2-3 percig. Utána két hétig semmi, majd a 36. héten egy alkalommal, majd a 37. héten lett több belőle. Néha erősebb, néha gyengébb, de ha azt mondom, hogy az erősebb jóslófájásaimmal simán bevásároltam, akkor nem hazudok.

Szóval, szerintem, ez nálad is jóslófájás. Arra figyelj, hogy mikor jelentkezik, pillants rá az órádra. Lehet belőle egymás után több is, de ha azt veszed észre, hogy kb. szabályos időközönként jelentkezik, akkor érdemes gyanakodni, hogy jön a baba.


38 hkm

2013. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 33. hétben vagyok 26 . héttől vannak jóslóim :-) mensi szerű görcs , magnéziumot iszok rá azóta,36 hétig
2013. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta? Mikor és hogyan szültetek?
2023. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!