Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy foglalt fiúba, érzem hogy ez kölcsönös illetve én is tetszem neki! Ilyenkor mit lehet tenni? Nyíltan még nem beszélgettünk, erről főképp!

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha foglalt, akkor hagyd
2014. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El akarnád venni a barátnőjétől?

Nem szép dolog

Csak akkor van esélyed, ha esetleg szétmennek maguktól és a fiú megint szabad

2014. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam nemreg a fiu helyzeteben. Habar ott joval tulleptük a "nyiltan beszeljünk erröl" hatarait.


Meg mindig taplalok bizonyos erzelmeket a lany irant, de racionalisan belegondolva tudom, hogy nem illenenk össze... sajnos.


Eleg ramenös volt es nagyon forszirozta, hogy hagyjam el baratnömet es talaljam meg vele a boldogsagomat.


A legjobb, amit tehetett volna, hogy azert valahol erezteti, hogy vonzodik hozzam, de utana magamra hagyja a dolgokat. Valoszinüleg ugyanez lett volna a vege, de nem serültünk volna! Mig nem hagyta el baratnöjet, addig meg csak ne is randizz vele! Ha meg nem szakit, akkor ugyis csak egy semmit jelentö flirtröl volt szo...

2014. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!