Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént már veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek hogy megtetszett valaki és te is neki, viszont foglalt vagy, de ő kitartóan el akar csábítani? S mivel neked is tetszik nehezen tudsz ellenállni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
igen, megtörtént. Belementem vele a kapcsolatba a férjem háta mögött, beleszerettem..
2013. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
#1 - de megdugnálak
2013. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 The Guard ***** válasza:
Nekem is a gyengéim a MILF-ek
2013. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Költőnő? ***** válasza:
ha már vkinek nem tudok ellenállni, ott már nagyobb gondok vannak ennél :(
2013. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, én szakítok, ha nem a párom tetszik, és aki olyan pofátlan, hogy sem a visszautasításomat, sem a párkapcsolatomat nem tartja tiszteletben, abból általában ki is ábrándulok.
2013. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

MILF-? :D

25 éves vagyok :D köszi...

2013. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 The Guard ***** válasza:
Akkor bocsi :D írj majd 10év múlva ;) :DD
2013. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Mi a neved ?
2013. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5-ös, jó nagy béna vagy...:)

Annak a férfinak/nőnek kell mindig nyernie, aki a legkitartóbb. Függetlenül attól, hogy párkapcsolatban élsz-e, vagy se. Az nem jelent semmit. Honnan tudod, hogy a párod annyit megtenne érted, mint az, aki hajt rád? Szakítottál már vele ezért? Na látod, addig nem tudhatod, mire képes az aktuális párod, mennyire szeret.

2013. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy romantikus vígjátékban talán, de a valóságban inkább távoltartási végzés jár a kitartó zaklatásért, mint szerelem. Egy párkapcsolatban, amihez két ember kell, nem csak az egyik fél érzelmei számítanak. Szerethet engem valaki bármennyire, ha én egy kicsit sem vonzódom őhozzá, semmi sem lesz köztünk. Arról nem is beszélve, hogy ha szeretek valakit, az is érdekel, hogy ő mit akar, nem csak azért erőszakoskodom, amit én akarok tőle, az ő rovására. Ráadásul normális, érett ember nem mond nemet, ha igent gondol, csak hogy játssza a nehezen kaphatót. Akitől szívesen venném a zaklatást, az el sem jutna odáig, hogy zaklatnia kelljen.
2013. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!