Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amire egy 13-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amire egy 13-15 éves fiú felfigyel? Mi imponál neki?

Figyelt kérdés

mi az amire felfigyeltek pl suliban,mi az ami bejön nektek?

járnátok esetleg ha alkalmatok lenne egy olyan lánnyal, aki pl szereti a star warsot,nem szeret focizni de aranyos? vagy min múlik nektek hogy valakire felfigyeltek-e?

(félre ne értsétek,nem keresek pasit csak kíváncsi vagyok)



2014. febr. 17. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora a melle :)
2014. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogy bf4 multiban hanyas szinten van.
2014. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek aztán érzelmes válaszok. Am nemhiszem h a mellméret annyit dob a lattban. Van egy osztálytársam akinek akkora melle van mint egy felnőtt pasi feje de mégis leszarják és engem meg akinek kisebb cicijei vannak csinosnak tartanak...úgyhogy..:) NEM A MÉRET A LÉNYEG EZT JÓL JEGYEZD MEG. Hanem az h milyen a személyiséged. A fiúk nehogy azt hidd h kőből vannak. Egy bók nekik is jólesik néha.;)
2014. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos ennyi idős fiút a lány kinézete érdekli(főként a testdomborulatok). Bár néhyány kivételt a lány személyisége, belső világa érdekel.
2014. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
normális,8 osztályos gimis gerekekre gondolok,tehát a normálisabb fajtára pl
2014. febr. 17. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
star wars?no no no gyűrűk ura!!!!!!
2014. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha jó a feneked


hiába mondja azt mindenki h csak a belső a fontos, igen ha jó a tested akkor az is számít még

most minden izé nélkül de legalább megmutatja azt is hogy mennyire fontos a kinézeted

2014. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dorcsuu válasza:

Sajnos az én osztálytársaim többsége is csak a kinézetre bukik, illetve a csöcsökre. Ezt majd remélhetőleg kinövik. Egyébként szerintem van igazság abban a mondásban, hogy "A külső az ami odavonz, de a belső az ami megtart." :)

15/L

2014. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!