Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amitől egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől egy férfi egy nőnek imponál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen egyszerű: hogy Férfi.Az azonnal lejön egy nőnek. Meg sem kell szólalnia a pasinak.
2013. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Az évezred ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom nem feltétlen kell, hogy bredpitt legyen külsöre, de ami fontos, az az ápoltság. Intelligencia, kellemes humor, és némi figyelmesség.
2013. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fő a magabiztosság.Ne legyen egy bunkó,legyen udvarias,és foglalkozzon a lánnyal-és ne csak azért,mert épp nincs kit lefektetni.Legyenek érzelmei,tudja,mit akar,ne legyen félős. 18/L
2013. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha egy kicsit pimasz, az baj?
2013. máj. 23. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy farok, pénz, szürke BMW/Audi vagy egy fekete Bentley, izomtibi kinézet, b*ziszakáll, tépett póló, gépágyú a kézben, 100 környéki IQ.
2013. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Szerintem lehet játékosan pimasz,az még be is jön.Csak öntelt macsó ne legyen...
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az baj, ha szőrös? Tehát nem borotválja a testét csak az arcát.
2013. máj. 23. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha b*zis szalállad van azt szeretik.


Ami nagyjából ilyen


[link]

2013. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!