Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is megfigyelte már ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már ezt vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Mi fiúk szinte minden lányt vonzónak találunk, ha csak külsőről van szó, ellenben a lányok meg pont fordítva, szinte minden fiúnak fikázzák a testi adottságati, az arcszerkezetétől kezdve a testalkatán át a magasságáig, mindenbe belekötne és gyakran fújjognak is, ha a fiú szóba kerül. Nem értem, hogyan láthat sok lány olyan fiút is rondának, aki szerintem fiú szemmel nézve, tök átlagos, max nem egy justin bieber klón mondjuk.
2014. febr. 17. 21:17
 1/7 ASOT ***** válasza:
91%

Mármint hogy minden nő vonzó számunkra külsőleg? testalaktól súlytól kinézettől függetlenül??


Mert ez elég bátor kijelentés lenne....

2014. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

szinte minden lányt vonzónak találunk, ha

csak külsőről van szó,


te igen? Nem vagy valami válogatós.

2014. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát a lányoknál az van hogy megbeszéljük hogy milyen rohadt helyes vagy aztán ha ott vagy fikázunk lány logika.. :)
2014. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiiii ***** válasza:
Tényleg elég bátor kijelentés, mert nincs teljesen így, mégis van benne valami igazság, és ezt lányként mondom, saját tapasztalatból. Nem tudom, hogy nekem túl magas e az elvárásom, vagy... de nem, nem hiszem, az eddigi balul, vagy egyáltalán nem sikerült kapcsolatkezdeményeim mind szellemi és értelmi hiányosságok okán fejeződtek be, semmi közük sem volt a külsőhöz.
2014. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó nagy marhaságot írtál! Kifejezetten igényes vagyok és nagyon megválogatom a nőket külsőre, abszolúte nem tetszik minden nő.

De lehet, hogy tényleg rosszul fogalmaztál és elírtál valamit :D

2014. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piriiiiii ***** válasza:
Most meg, mikor találok végre egy normális srácot, rendes külsővel (nem egy nyámnyila gebe, de nem is egy macsó), és igen vonzó szellemi értékekkel, elcseszem! Ez vagyok éééén. :(
2014. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is válogatós vagyok, szóval lehet Te mindenkit vonzónak találsz, de azért közel se lehet ezt levetíteni az egész nemre, mint láthatod. :D
2014. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!