Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú számára élvezetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú számára élvezetben van különbség a között, ha saját maga végez önkielégítést vagy ha szexuális aktust hajt végre egy lánnyal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség, hogy rollerezel, vagy egy Ducatinak húzod?
2014. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
bazzz... szerinted? akad némi különbség :D
2014. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
jó én nem tudom még soha nem voltam lánnyal ezért kérdeztem h miből maradtam ki
2014. febr. 17. 21:35
 4/19 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
elég sok... :D ha hozzászoktál a szexhez, utána a rejszolás olyan mintha diabetikus csokit ennél :D
2014. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom összehasonlítani a 2 dolgot, mert van mikor ez van mikor az a jobb...
2014. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5ös érdekes, akk ezek szerint ez egyén függő
2014. febr. 17. 21:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Végül is a végeredmény ugyanaz, elélvezel, csak az előzmény izgalmasabb. De volt olyan, hogy önkielégítésnél nagyobbat élveztem, mint a szexnél.
2014. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, fiúknál ez hogy működik, nálam (nőként) a következő:


1. Ha van párom (20 éve...), akkor a szex jobb! érzed a párod érintését, ölelését, csókjait, illatát... tehát ott a másik fél is...


2. Ha nincs... (mert pl. dolgozik, mint most), akkor ha napok óta nem volt semmi, akkor kényszerhelyzet... az orgazmust megadja, de nem pótol teljes hiányt.


3. Ha feszkós nap van, meló után, van, hogy csak orgazmusra vágyok (ritkán, de előfordul...), minden babusgatás, körítés nélkül... hogy ne kelljen a másikra tekintettel lenni, és nekem se húzza az időmet ostoba előjátékokkal... akkor viszont a maszti a nyerő.

2014. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Veronikára reagálva:

Ilyen a férfiaknál is van. Viszont én jobban szeretem ha a párom intézi el. Egy gyors sz.pás, vagy kézimunka eszméletlen jól tud esni.

Természetesen ugyanezt megkapja ő is ha kéri, akár vibrivel, csak az ő gyors kielégülését szem előtt tartva.

Szerintem így azért mégis jobb mintha magának csinálná az ember

2014. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Persze, h van kulonbseg! De ez a kulonbseg nem mindig mondhato ,h a kapcsolat sex jobb! Nekempl. van amikor a maszti sokkal nagyobb elvezetet ad mint a sex! Es ez azert van mert en a sajat testem jobban ismerem es jobban tudom, h mikent es hogy nyuljak magamhoz! Ismerem az erogenzonaim, ismerem a tempom es tudom, h mikent jo nekem! Volt pl. olyan amikor sex kozben voltam partnerral es valamiert akkor hagyta abba mikor mar nekem csak par huzas-vonas lett volna es ilyenkor az M3-as autopalyan Miskolc magassagabol vissza estem Hatvannig es tehettem meg ujra azt az utat, h a csucsra jussak! De ha magam csinalom ilyen soha nincs, mert erzem es tudom, h nekem mi a jo! Persze ezzel nem azt akarom kijelenteni, h a maszti jobb mint a sex! Mind ketto jo soooooooooooot! De mind kettot lehet elvezni! De a szaraz teny, h ha van kapcsolatod akkor is fogsz masztizni! Arrol nem lehet lemondani! En parhuzamosan elek nemi eletet magammal es a partneremmel is!
2014. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!