Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú számára élvezetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú számára élvezetben van különbség a között, ha saját maga végez önkielégítést vagy ha szexuális aktust hajt végre egy lánnyal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 21:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát mellettem nem kellene, nem is értem meg ezt az igazságtalanságot mindig azoknak az önző srácoknak van kapcsolatuk, kiegyensúlyozott szexuális életük akik önzők és nem törődnek a lány élvezetével, én nekem mindig az lenne az első, hogy a lány aki szeretek élvezze a lehető legmagasabb fokon bezzeg engem az összes csaj kikosaraz, de hát ha nektek az önző, csak magukra gondolo pasik jönnek be, hajrá, a az önkielégítés marad majd nektek
2014. márc. 5. 00:04
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Te most melyikre vágysz egy komoly kapcsolata ,vagy egy jó dugásra? Komolyan nemértelek! A dugás részét könnyen meglehet oldani ,de azt ,hogy legyen egy normális barátnőd az már keményebb falat.
2014. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést nem értem most mire alapozva tetted fel?
2014. márc. 12. 09:19
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt nem értem ,hogy miért tetted fel a kérdést!:D Miért nem próbálod ki magad ? Ez egyén függő szerintem.
2014. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igyekszem magam is kipróbálni de a vonzó csajok eddig mind nemet mondtak randira ismerkedésre így nem is jutottam el még az első lépésig sem :(
2014. márc. 12. 16:25
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Most az lenne a dolgod még fiatal vagy ,hogy kiéld magad. Ha ez megvan ..utána jöhetnek a komolyabb lányok. Persze az is lehet ,hogy már az elsőbe is belehabarodsz ,ezt sosem lehet tudni. Szerintem 2-3 hétvége alatt össze lehet szedni egy csajt aztán majd alakul. Sok sikert!:D
2014. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
tudom én is így gondolom de nem kapom meg a lányoktól az igent azoktól akik vonzók és szépek... pedig próbálkozom keményen... de majd csak sikerül amúgy ettől félek h nehogy a próbálkozással menjenek el a 20on éveim is, hisz hamar elszáll azt 30 éves leszek és szűkül a kör de szerintem ha 30 leszek és még akkor is szűz leszek úgy hogy még barátnőm sem volt soha akkor én abbahagyom ezt az egészet akkor már remélhetőleg vágyni sem fogok a dologra annyira, elkezdek öregedni és semlegessé válik a szex meg a lányok, nők...
2014. márc. 12. 21:06
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te túl sokat agyalsz ,és lehet ezt látják rajtad ha kezdeményezel valaki felé. Mindenkinek megvan a párja ebben biztos lehetsz! Tudom ez nagyon sablonos duma ,de ez így van ,és ne ez legyen az életed célja majd jön magától. Vagy lehet nagyon válogatós vagy ,ezeket neked kell tudni. Plusz ZS kategóriás csajokból van elég sok ,lehet innen kéne indulnod. Erre értettem azt ,hogy éld ki magad ,ha ez megvan.. utána jöhetnek a KOMOLYABB lányok!
2014. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert a sok hülye liba után már tudnál értékelni egy vonzó ,szép lányt ,és nem lennél annyira feszült.
2014. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!