Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért keresnek állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keresnek állandóan kifogásokat, mikor szexre kerülne a sor?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Olyankor nem kifogásokat keresnek, hanem más partnert :P :D:D "Ne aggódj ha még nem találtad meg az igazi szerelmedet. Valószínűleg épp most b****ák valahol."
2014. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

A párom miért "keres mindig kifogásokat", hogy ha találkozások alkalmával egynél többször szeretnék szexelni?


Én vagyok a nő, a párom férfi, te meg általánosítasz.

2014. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
kettes. most meghajoltam előtted
2014. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítás 1000el :D. Am lehet, h pont kifogtál egy csajt aki nem szeret szexelni, mert nincsenek jó élmémyei azzal kapcsolatban, vagy csak épp megvan neki, vagy valami gond van odalent amot nem szeretne, h láss .
2014. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Vagy retteg a teherbeeséstől. Mint én, de én meg is mondtam a férjemnek. Kivárjuk amíg véd a fogamzásgátló.
2014. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

1. Unja már, hogy milyen rossz vagy az ágyban, csak nem hajlandó kimondani.

2. Így akarja elérni, hogy végre kifesd a fürdőszobát.

3. Fáj a feje.

4. Az anyjától (vagy a Cosmopolitanből) azt tanulta, a férfit "éheztetni" kell.

2014. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint akkor keresnek kifogásokat, ha valami nem jó nekik. (Vagy magával a partnerrel van gondjuk vagy a szex technikájával.) Még azért mondjuk az is lehet, hogy nagyon alacsony a késztetése a szexre a hölgynek csakúgy genetikailag. Ez nem jó.

Ha a partnerrel van gond, akkor hamar vége lesz a kapcsolatnak, ha a technikával, akkor javasolom Lux Elvira: Szexkontroll című könyvét. Ha ezt elolvasod, sokat javíthatsz a dolgon.

Amúgy meg nem keresik a kifogásokat, volt pár barátnőm, akivel rendszeresen 2-3 menet ment egymás után, persze hosszabb idő alatt.

2014. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A legtöbb kapcsolatban a kommunikáció hiánya okozza a problémákat.Én az exemet megkérdeztem elégedett e azzal,ahogy viselkedek vele,figyelek-e rá rendesen stb.Valaki,akit tényleg érdekel a kapcsolat fenn maradása az válaszolni fog őszintén és elmondja mi a baja és mire vágyik.Én azt kaptam,hogy"majd rájössz",rá 2 hónappal vége lett a dolognak.Mondd meg neki őszintén(nem körülírva) mit akarsz és,hogy szeretnél ilyen irányba elindulni,mert neked másképp nem működik.Így saját magadat adod és,ha a megfelelő emberrel vagy tenni fog azért,hogy neked is jó legyen.Ha nem,vagy elfogadod,hogy így marad vagy keresel mást.
2014. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 guszti709 válasza:

Álltalában mindkét fél ugyanazt akarja!!!!

Ha ez nem így van azt jobb tisztázni időben-sok egyéb oka is lehet!!!!

2014. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 horex ***** válasza:

# 7

Lux Elvíra, az!

Talán közvetlenül a partnernél kellene "tapogatózni" mit szeretne, "szégyenkezés" helyett

2014. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!