Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi késztet erre egy fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztet erre egy fiút?

Figyelt kérdés
Sokáig keresett, hívott, sokat beszélgettünk. Facebookon is mindig rám írt. Együtt mentünk iskolába, mindig meg várt. Viszont mostanában viszont sosem vár meg, nem keres, nem is nagyon beszélünk, meg sem ölel. Mi történhetett, vagy akkor mi volt előtte ez az egész?
2014. febr. 18. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem érdeklődtél, aztán megunta
2014. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talált mást akivel ugyanezeket eljátszhatja..
2014. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De érdeklődtem.:/ Ilyenkor mit tudok tenni, hogy minden a régi legyen?
2014. febr. 18. 17:13
 4/17 anonim válasza:
Megváltoztál?Esetleg híztál vagy fogytál?
2014. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy hétvége alatt.xd nem hiszem
2014. febr. 18. 17:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Talált egy szebbet.
2014. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én inkább úgyfogalmaznék, hogy talált egy számára megfelelőbbet. Esetleg veled valami nem ment olyan szinten, mint ahogy szerette volna és belefáradt. Vele beszéltél már erről?
2014. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy számára passzív voltál. Ha van esze az embernek, nem fut olyan vonat után, ami nem veszi fel.


De persze ez csak feltételezés, az írtakból ez jön le.

2014. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy barátok vagyunk, de belegondoltam hogy mi van ha tetszettem neki. Elronthattam azzal, ha beszéltem neki egy másik fiúról?
2014. febr. 18. 17:29
 10/17 anonim ***** válasza:
ha bejöttél neki akkor valószínű azzal telt be a pohár és nem akarta hallani azokat a dolgokat hogy te mással jobban elvagy mint ahogy vele akármikor is leszel.
2014. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!