Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk válaszát várom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk válaszát várom! Volt már olyan, hogy egy lány szerelmes volt beléd, de te meleg vagy? Ha igen, hogyan reagáltad le?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, semmi komoly. Homofób. vélemények, válaszok nem kellenek, köszönöm.
2014. febr. 18. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemegyszer. Most is van egy lány aki szerelmes belém.

Nem kell lekoppintanom, hiszen rá se figyelek.. mivel meleg vagyok, egyszerűen közömbösen tekintek rá..

Persze.. minap, meg egy hülye álmom tárgya volt o.O

Azt álmodtam, hogy ő a feleségem, és gyerekünk is van :o

Persze, tényleg szép, csak 2évvel idősebb nálam, s olyan szép smarangtzöld szemei vannak.. ^_^

Az egészben az a vicc, hogy akibe én szerelmes vagyok, mindig úgy reagélja le, hogy általában én a lányokkal.. :'(

Pedig szitúgy meleg az illető, de mégis... :/

Mindenesetre, a sors ironiája, hogy nekem több csajom volt így mint a tesómnak 3:)

Érdekes ez az élet.

2014. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, volt már. A legjobb barátnőm közölte velem 2 év barátság után, hogy nem bírja tovább, el kell mondania, hogy szerelmes belém. Ekkor megmondtam neki, hogy meleg vagyok, és ez nem fog menni. Azóta is barátok vagyunk. :)

2014. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Volt már sokszor, nagyon kínos helyzet (nekem legalább is). Próbálok vele nem foglalkozni, ha ilyen van.

21/f

2014. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!