Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek, volt már olyan...

Melegek, volt már olyan nálatok, hogy beleszerettetek a suliban egy tök idegen fiúba?

Figyelt kérdés

Tehát megláttatok egy fiút a folyosón, nagyon megtetszett, és valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag teljesen belezúgtatok, és csak ő járt az eszetekben. Ha volt ilyen, mit csináltatok?

Valahogy létesítettetek vele kapcsolatot?

Hogy próbáltátok meg kideríteni, hogy ő is meleg-e esetleg?


Köszi az értelmes válaszokat!



2013. nov. 21. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
voolt, igen :( és a kín átjár, amikor ez történik, nem jó érzés, főkleg ha tudod hogy full hetero
2013. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem tudom róla, hogy az lenne, szerintem simán van rá esély, hogy az, viszont nem tudom, mit csináljak, nem akarom, hogy egyből rájöjjön, hogy velem mi a helyzet, habár nem hiszem, hogy ilyen homofób típus lenne, de már nagyon szeretnék valamit lépni.
2013. nov. 21. 15:42
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok: Hát ez elég rizikós lépés, amire készülsz, én előbb keresnék az interneten nyomokat az illető után. De amúgy mi van ha mi ketten egymást néztük ki magunknak? xD
2013. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Már nyomoztam utána, egyszer láttam, hogy kirakta, hogy kapcsolatban volt, de azt nem, hogy kivel, és mindenki ott kérdezgette alatta, hogy ki az? Meg az van neki kiírva, hogy családi állapot: egyedülálló, de az nincs, hogy érdeklődési kör mi lenne... Meg a jelleméből is arra következtetek, hogy simán lehet az.


Persze lehet, hogy az egészben nincs semmi, és nem az... Mindenesetre jó lenne :)


Hát az igen érdekes lenne XD Amúgy erre mikroszkópikusan kicsi az esély :D

2013. nov. 21. 15:48
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
1# vagyok: írd le priviben a nevét.. :D megpróbálom neked kideríteni, hogy az-e (infót tanulok, bízz bennem) kár hogy kicsi az esély, mert végtelenül aranyos, hogy így próbálsz érte tenni :DDD
2013. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Elküldtem ;)
2013. nov. 21. 15:58
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen többször is. :D

Ilyenkor az történik, hogy amíg látom addig a szívem megszakad, aztán megpróbálom minél gyorsabban elfelejteni, mert az esetek 99%-ban úgy sem lesz az ilyenekből semmi...

De azért majd drukkolok neked, elvégre bármi lehetséges! :D


17/f

2013. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, drukkolni még drukkolhatunk! :)

Szívből kívánunk sok sikert, tudod 50-50% vagy bejön vagy nem.. Hajrá ^^

2013. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Párduc95 ***** válasza:
100%
volt, többször is mint kellene... de az én esetemben az is kínzó h nem néztek ki heterósan, mégis sejtem (nem 100%) hogy azok :/
2013. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi, szépen, cukik vagytok :)


Majd írok, ha lesz valami fejlemény...

2013. nov. 22. 07:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!