Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, randiztatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiztatok már olyan sráccal aki szerintetek látens homoszexuális volt?

Figyelt kérdés
meséljétek el :)
2014. febr. 18. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igeen! :DD

13 éves voltam, ő 14. Nagyon édeskék voltunk, tini-szerelem volt a javából, jártunk vagy 1 HÉTIG. :D Kissé affektálva beszélt a srác, kb csak lány barátai voltak, azóta is Lady Gaga és Lana Del Rey rajongó, de kedves srác. Nem tudom, hogy most meleg-e, de akkor nagyon arra hajazott.

:)

2014. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Van néhány meleg ismerősöm, és bár a levelezéseknél nem tűnt fel, mikor végre élőben találkoztam az illetővel, jelzett a radar, hogy "valami itt nem stimmel". :D Jól elvoltunk igazából, de végig az volt az érzésem, mintha egy nagyon jó baráttal beszélgetnék, aki mégis kicsit esetlenül próbál rám nyomulni. Szó se róla, nagyon tetszett a fiú, de akkor sem találtam őszintének a próbálkozását, az egész olyan fura, szürreális volt. Mindenesetre megbeszéltünk egy második találkozót is.

Közben izzítottam egy meleg barátomat, akinek épp nem volt párja, megkérdeztem, tetszik-e neki a srác, mi a véleménye, stb... Szimpatikus volt neki hála az égnek, és rögtön elkezdett érdeklődni. :D A terv innentől egyértelmű volt. Mikor másodjára is találkoztunk, előre fixáltam a barátommal, hogy fussunk össze a városban sétálgatás közben. Mikor bemutatkoztak egymásnak, úgy éreztem, bingóóó. :D

Végül ők jöttek össze, ami a mai napig megmelengeti a szívem. Pár hónap után vallottunk, hogy igazából az egész egy összeesküvés-elmélet volt. Először totál megsértődött, aztán nevetve azt mondta, hogy végül is jót tettünk vele... :)


24/L

2018. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!