Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki látens homoszexuális?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 19:11
1 2
 1/12 Vree ***** válasza:
100%

meleg vagy, de elfojtod vagy nem kerülsz olyan helyzetbe hogy teljesen kifejlődhessen, így az nem nyilvánul meg se gondolatban, se tettben.


"látens" lat. “rejtve nyugszik”, jelentése: létező és jelen lévő, de rejtett vagy tétlen.

2011. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Silber ***** válasza:
23%
Az aki a megjelenése alapján minden porcikájából azt sugallja (akár akarattal akár anélkül), viszont mégis heteroszexuális.
2011. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
95%
Amikor valaki nincs tudatában arról, hogy meleg.
2011. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Silber ***** válasza:
72%
Akkor én tudtam rosszul (második vagyok), elnézést.
2011. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem köszi!
2011. júl. 22. 07:36
 6/12 anonim válasza:
56%
=Alekooosz!:) by VV Évi
2011. júl. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
52%
The Big Bang Theory? xD
2012. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Anit Anit válasza:
43%
Erre a legjobb példa Alan Harper ( Két pasi meg egy kicsi) karaktere
2013. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az utolsó megjegyzés nagyon találó! :)
2014. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Alan Harper karaktere egy bénázó heteró srác. Teljesen elalél a női nemtől, több jelenet is van erre a sorozatban, nem látens homoszexuális. Én már találkoztam látens homoszexuális emberrel a való életben. Röviden tisztességtelen melegnek neveztem el. Ami rá jellemző volt, az az, hogy nagyon erős kapocs fűzte bizonyos férfi barátaihoz, a feleségéről és más nőkről/nőkkel ellenben nagyon lekezelően tudott beszélni (pl. a feleségének: "zabálsz, mint a disznó"). Nem mindig persze, volt, hogy az egekbe dicsérte a feleségét, tehát furcsa kettősség jellemezte etéren. Gyakorolta a feleségével az anális szexet, ezt bátran kiteregette a férfi barátainak, akiket a saját szexuális élményeikről kérdezgetett. Nehéz volt első hallásra eldönteni, hogy a kukkolást szereti vagy valami más van a háttérben. A közhiedelemmel ellentétben viszont ő nem beszélt degradálóan a homokosokról. Azt mondta, ők is ugyanolyan emberek. Az viszont feltűnő volt, hogy mikor ittas volt, sokszor a homokosok lett a témája. Rengeteg passzív és nyílt agresszió volt benne a nők felé általában. Társaságban olyanokat mondott a nőkről/nőknek, hogy mindenki meglepődött, hogyan képes valaki ennyire bunkó módon megnyilvánulni. Ő szeretett szétszakítani olyan heteró párokat is, akikből a férfi fontos volt a számára. Sajnos láttam arra példát, hogy ezt sikerre is tudta vinni. Szerintem az ilyen ember nagyon káros lehet a társadalomra. Fontos lenne felismerni őket, hogy az emberek védekezni tudjanak ellenük és lehessen segíteni nekik. A tisztességes melegeket nagyon becsülöm.
2016. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!