Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit írántam vagy nem? Látens homoszexuális vagy már leszbikus?

Figyelt kérdés
Én egy leszbi csaj vagyok.Egyik barátnőm,akiről úgy tudjuk,hogy hetero,eléggé olyan jeleket add le,hogy többet érezz irántam,mint barátság.A helyzet,hogy sikerült bele esnem.Ha rákérdezek tagad és egy darabig kerül.Nem tudom,hogy merjek -e lépni,nem akarok egy barátságot elveszíteni és úgy ahogy vagy én imádom!!
2009. aug. 22. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, h csak vonzza az ismeretlen!A legjobb barátnőm is leszbikus (meg még egy jó pár, de mind1), és azt hittem, h szerelmes vok, ,de kiderült, h csak kiváncsi voltam, meg nem tudtam, h miért érzem azt a vágyat, h mindíg csak vele legyek, de arról meg kiderült, h ő tényleg a legjobb barátnőm!:)Van más leszbi ismerősötök is?Feléjük közeledik?De sztem ne add fel a barátnőm akivel két éve azt mondtuk, h imádjuk amelegeket, de mi nem most nyáron összejött egy csajjal!Szerintem ne sűrgesd, kerüld egy picit, nézd meg mit reagál!17/L
2009. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott, amikor pár éve majdnem megcsókoltam a hetero barátnőmet :D Annyira bele voltam esve, hihetetlen.


Milyen jeleket ad? Lehet csak nem tudja hogyan viselkedjen és zavarában teszi vagy egyszerűen csak játszik mert élvezi a helyzetet, hogy tetszik neked.


Amit én szoktam ilyenkor tenni: igyekszem szexin öltözködni, hogy le se tudja venni rólam a szemét. Akkor is ha hetero, az ilyenkor mindegy ;P

Amikor lehetőség van rá célozgatok és direkt "olyan" jellegű megjegyzéseket teszek. Az se gond, ha ezzel néha zavarba hozom (persze mások előtt nem).

Próbálok olyan helyzeteket teremteni, amikor ketten vagyunk valahol. Véletlenül hozzáérek, vagy pl. megdicsérem a ruháját és közben végigsimítom stb.

Nekem ilyen esetekben (heteronak tűnő lánnyal) az a taktikám, hogy elérem hogy megcsókoljon illetve olyan helyzet álljon elő amikor én tudom őt megcsókolni. Aztán mehet tovább... ha pedig mégsem már akkor is nyert ügyem van, mert általában utána már úgyis meg akarják ismételni :D


Szerintem töltsetek sok időt együtt. Akár csak barátilag is.

Nem ismerem őt, nem tudom milyen típusú lány de ha eléred, hogy jól érezze magát veled és szeressen veled együtt lenni az valószínűleg beválik. Fontosak a jó beszélgetések is, a közös programok. Előbb-utóbb csak összejön :))


Annyit még hozzáfűznék, hogy ha a barátnőd nagyon nem szeretne ebbe az irányba menni akkor inkább add fel,ne erőltesd; idővel úgyis kiszeretsz majd belőle, de a barátságot legtöbbször nem éri meg elrontani.

Mindenesetre sok sikert.


Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok? Suliba jártok (igaz most szünet van :D) vagy egy munkahelyetek van vagy mégis milyen szituációt képzeljünk el?

2009. aug. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 20,ő 19éves.Osztálytársak voltunk és most is leszünk,mert átíratkozott oda ahová én is megyek.Volt olyan,hogy táncika és vetkőzött,mikor az akkori párommal voltam mindíg hívott,hogy mit csinálok..,kiderült,hogy van egy komolyabb betegségem és leordított,hogy nem mondtam el neki,alig találkozok vele,mikor talizunk meg eléggé kihívóan öltözködik,szemezgetünk,dícsérgetjük egymást,szülinapján csak velem akart lenni,mikor felhozunk egy csajt a srácokkal,ő rávág egy pasit,szval féltékennyé tesz.Nem tudom,hogy csak szívat-e,de imádom.Létszi segítsetek én most lettem nagyon szerelmes,de pont egy "heteroba",ez rohadt gáz:(
2009. aug. 23. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!