Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz pasi vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, egy igazi barátom sincs, élőben szinte soha nem beszélek lányokkal, a legjobb haverom - akivel a legőszintébb vagyok - egy ember egy közel-keleti országból, akivel soha nem találkoztam, az elmúlt 1,5 év során rekordmennyiségű elutasítást kaptam, és bár rengeteg téma érdekel, ha felhozom bármelyiket, megkapom, hogy "unalmas", vagy hogy "ne okoskodj".

2014. febr. 18. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nem, biztos lesz valaki akivel megérted magad de próbálj ismerkedni lányokkal élőben is ne csak a neten meg üzibe :)
2014. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Vedd tudomásul, hogy az emberek 80-90 százaléka felszínes, de legalábbis a felszínes témákban akar érintkezni (csajok és pasik, munka, megélhetés, filmek, videojátékok, lakás, autó stb.).


Én is azt tapasztalom, hogy még értelmes/magát értelmiséginek tartó embereket is baromira irritálja/untatja, ha valamiről érdemben, mélyebben beszélsz, alapos ismereteid vannak. Okostojáskodásnak, kioktatásnak, tudással való kérkedésnek veszik. 2-3. mondat után kikapcsolnak. Képregény- és barátokközt mélységű és hosszúságú üzenetekre van ráállva az emberiség jó része. Kevés emberrel lehet ma már úgy polemizálni, mint a 60-as-70-es-80-as-90-es években tették a fiatalok.

2014. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ha csak az interneten keresztul ismerkedsz de sose talalkozol senkivel akkor igy sose fogod megtudni hogy veled van e a baj vagy csak meg nem talalkoztal a megfelelovel!
2014. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán van lehetőségem máshol ismerkedni. Szökőévente ha egyszer előfordul, hogy látom egy lányon, hogy egyáltalán megnéz az utcán, buszon vagy villamoson.
2014. febr. 18. 23:32
 6/21 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és lépj ki a "bábodból". Egyetemre jársz, tehát intelligens ember vagy. Biztosan sok emberrel megtalálnád a közös hangot. Lehet nem a megfelelő emberekkel beszélgetsz. Próbálj az érdeklődési körödnek megfelelően ismerkedni.
2014. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mit tanulsz?
2014. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jogot.
2014. febr. 19. 16:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ronda. Én is az vagyok, így esélyem sincsen arra, hogy valaha is párkapcsolatom legyen, és eddig folyamatosan csak elutasításokat kaptam lányoktól.
2014. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki kicsit is érettebb, akkor tudja, hogy nem minden a külső. (6.)
2014. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!