Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, valójában ti ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valójában ti ennyire megjátsszátok magatokat?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte,hogy alkalmi kapcsolatra jött össze egy pasival.Egyáltalán nem sértőmódon utaltam rá,hogy erre tőle nem számítottam.Itt tettem néhány vicces utalást a férfi vonzerejére.

Ezeket hallva rám förmedt,hogy azért ő jobban csinálja,mint én ,mert neki legalább van vkije.

Azt természetesen tudni kell,hogy szinte mindig angyali jelzőkkel illett engem.Szóval ez mind kőkemény kamu részéről?


2014. febr. 19. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

A nőnél kétszínűbb lény nincs a világon.

Az meg, h minden szaron megsértődnek csak hab a tortán.

Nem véletlenül vannak lenézve...

2014. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nem a megsértődésen van a hangsúly hanem,hogy így visszavág.
2014. febr. 19. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem kamu. Egyszerűen így veszekednek a fiatal lányok: olyat mondtál neki, ami fájt, és ilyenkor a lányok az érzett emóciót törlesztik. Úgy értem, nem kérdeznek vissza, hogy most miért bántod, miért kritizálod, hanem ők is oda ütnek, ahol fáj neked.


Rosszul esett neki, hogy sértegeted a pasiját, erre visszavágott azzal, hogy neked még ilyen sincs. Annyi a titok, hogy attól, hogy részedről nem sértés volt, attól ő még megsértődött, amit ilyen korban - már aki nem reked meg ezen a szinten később is - így reagálnak le egy sértést a csajok.


Mondok egy példát: egy csaj haverommal vesztem össze gimiben, mert kétszínű volt, hazudozott. Szembesítettem, és nagyon leosztottam. Erre nem tudott mit mondani, ezért visszalőtt, hogy én meg milyen igénytelen paraszt vagyok, mert hónapokig jártam lyukas cipőben.

2014. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!